Bilgi NCK Dongle + UMT Dongle Setup

hocam bu forumda var mı göremedim de eğer varsa link atabilir misiniz ?

Burada
bulunan araç ile dongle'ı bağlayıp gerekli diğer araçlar sürüsünü indirebilirsiniz

Yeni konu açmaya gerek yok. Buradan sorayım. Bende aynısından aldım fakat nck'yı çalıştıramadım. Ya "card not found" hatası alıyorum yada "not authorized card" hatası. Birşey soracam her iki programın da (nck+umt) active edilmiş olması gerekmiyor mu?

Yeni konu açmaya gerek yok. Buradan sorayım. Bende aynısından aldım fakat nck'yı çalıştıramadım. Ya "card not found" hatası alıyorum yada "not authorized card" hatası. Birşey soracam her iki programın da (nck+umt) active edilmiş olması gerekmiyor mu?
Sorunumu çözdüm. Aynı sorunu yaşarsanız kart yazılımını güncelleyin ve ilk gün olmazsa ikinci gün yine deneyin. kartın aktive olması hemen olmayabiliyor

ustalar aynı sorun bendede var 2 gün önce nck/umt dongle aldım umt sorunsuz hemen kurdum ama nck hata veriyor
Adsız.png

Adsız1.png

arkadaşlar şöyle bir box aldım da yanında +umt yazıyor umt yi nasıl kullanabilirim ?Ekli dosyayı görüntüle 3320
aynısını bugün bende aldım. nereden başlamalıyım :) support center bir çok dosya ve moduller var. Pc bilgime dayanarak haliyle önce driver/update lere bakmak gerekiyor. link video ne varsa kabulümdür. Teşekkürler.

aynısını bugün bende aldım. nereden başlamalıyım :) support center bir çok dosya ve moduller var. Pc bilgime dayanarak haliyle önce driver/update lere bakmak gerekiyor. link video ne varsa kabulümdür. Teşekkürler.
NCK için Mtk modul ve spreatrrum ve qualcomm modulü indirin
Umt içn QCfire, umt gsmtool, Mtk kurun.

Bizden almış olsaydınız bizzat bağlanıp tüm modülleri kurardık. :)

Bilseydim alırdım, formunuzu kaynak ararken buldum. açıkçası biraz merak ve ilgiden dolayı satın aldım. bunun ticaretini yapmıyorum kendim ve çevrem için malum devlet babanın yaptıkları. burayı da öz eleştiri olarak söylüyorum kaynak/bilgi konusunda da ne yazık ki biz Türkler çok fazla paylaşımcı değiliz. Özellikle ticaretini yapanlar kısmen katılsam da... bakalım bunu çözebilecek miyiz fakat uğraşacak bozuk veya gözden çıkarılabilir telefon bulmakta ayrı bir dert :)) neyse iyi akşamlar.

Geri
Üst Alt