Yardım OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro, OnePlus 7 Pro IMEI Repair

• Konbuyu başlatan vertexemotion
  • Başlangıç tarihi
OnePlus 7 Pro’ya 2G veya 3G destekli iki telefonun IMEI ile IMEI Repair yapılırsa 4.5G’ye bağlanmama, görüşme kalitesi sıkıntısı, internet bağlantı sıkıntısı vb. sıkıntılar yaşanıyor mu üstadlar?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

OnePlus 7 Pro’ya 2G veya 3G destekli iki telefonun IMEI ile IMEI Repair yapılırsa 4.5G’ye bağlanmama, görüşme kalitesi sıkıntısı, internet bağlantı sıkıntısı vb. sıkıntılar yaşanıyor mu üstadlar?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Herhangi bir sorun olmuyor. 4.5g kullanabilirsiniz

slm oneplus 3 için yardım gerekiyor,il Samsun.PM kullanamıyorum yeni üye olduğum için sanırım.Imei işlerinden anlayan biri benimle irtibata geçebilir mi?

Merhaba, OnePlus 7T cihazım için imei repair yapmam gerekiyor rica etsem ileişime geçer misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, OnePlus 7T cihazım için imei repair yapmam gerekiyor rica etsem ileişime geçer misiniz?
Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Buradan iletişime geçebilirsiniz

Tercihen İstanbul Ataşehire yakın Oneplus 7t pro imei repair yapabilecek yerlerin bilgisini verebilir misiniz?
Ayrıca çift imei repair sıkıntısız yapılabiliniyor değil mi?

Tercihen İstanbul Ataşehire yakın Oneplus 7t pro imei repair yapabilecek yerlerin bilgisini verebilir misiniz?
Ayrıca çift imei repair sıkıntısız yapılabiliniyor değil mi?
Özelden yazıyorum

oneplus 7t imei repair işi için yardım edebilecek var mı

oneplus 7t imei repair işi için yardım edebilecek var mı

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları ücretli olarak giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

http://t.me/gsmturkey

Çok teşekkürler oneplus 7t yi uzaktan sorunsuz imei repair işlemini tamamladık

Geri
Üst Alt