Yardım Oppo A17K CPH2471 YAZILIM SORUNU

Merhabalar elime oppo a17k geldi. cihaz imei repair için geldi bende MTK işlemcili diye DFT PRO dan repair işlemi yaptım cihaz yeniden başladığında böyle bir sistem hatası aldım cihaz açılmıyor çok yerde romu var ama mtk işlemcilere attığım scatterlı yazılımlar pek yok farklı yazılımları da var bir kaç tane scatterli yazılım buldum ve denedim romu flaşladım sorunsuz bir şekilde aldı ama açılmadı sorun yine aynı yardımcı olabilecek var mı ?
IMG_6629.jpg

Son düzenleme:
repair dftpro ile cph2471 versiyonu CPH2471_11_A.30 olması gerekiyor veya altı bu yazılımı bulup yükle bootloader unlock olmadığı için bu sorunu veriyor olabilir. pandora varsa onunla dene üzerine.dftpro forumda başka model üzerinden yapmış . indirdiğin yazılımı açan exract yapan uygulamarla açıp scatter yazılıma çevirebilirsin.

repair dftpro ile cph2471 versiyonu CPH2471_11_A.30 olması gerekiyor veya altı bu yazılımı bulup yükle bootloader unlock olmadığı için bu sorunu veriyor olabilir. pandora varsa onunla dene üzerine.dftpro forumda başka model üzerinden yapmış . indirdiğin yazılımı açan exract yapan uygulamarla açıp scatter yazılıma çevirebilirsin.

usta söylediğin yazılımı internette buldum unlocktool için heralde onunla flaş etmeyi deneyeceğim dft prodan bl unlock yaptım scatterlı olan yazılımı attım durum yine aynı unloocktool ile deneyeceğim

Geri
Üst Alt