Oppo A5 2020 CPH1931 ROOT Atamıyorum

Yunusjgi

Üye
cph1931Ex_11_C.96 en son sürüm kullanıyorum. Boot.img dosyasını magisk portalayamıyorum. Bu cihaz root atma’nın yolu varsa konu ile cevap yazarsanız sevinirim. Oppo A5 2020

Ekli dosyalar

• IMG_1387.jpeg
    IMG_1387.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 16
  • IMG_1388.jpeg
    IMG_1388.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 16
cph1931Ex_11_C.96 en son sürüm kullanıyorum. Boot.img dosyasını magisk portalayamıyorum. Bu cihaz root atma’nın yolu varsa konu ile cevap yazarsanız sevinirim. Oppo A5 2020
Bu modele root atmak biraz zor. Qualcom işlemcili ve çökerse kaldırması çok zor. Yazılım atması sadece 50 dolar. O yüzden bence pek uğraşmayın derim.​

Bu modele root atmak biraz zor. Qualcom işlemcili ve çökerse kaldırması çok zor. Yazılım atması sadece 50 dolar. O yüzden bence pek uğraşmayın derim.
Yazılım sıkıntı değil bu cihazda root atabilmek kaynak ariyorum Bulamadım. Venüs z20 qulcomm işlemciliydi. Ondan root atabildim bu cihazda nedense atamıyorum. Çökse bilene sorun değil.

Kullandığınız önyükleme imajını paylaşın.

Bu yazılım indirip magisk portalamayı denedim. Boot.img olmuyor.

İsterseniz WhatsApp üzerine gönderebilirim. Forumda atamıyorum. Boyut yüksek
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Cevap yazarsan sevinirim.
Üzgünüm. Geç gördüm mesajınızı. Burada WhatsApp gibi iletişim numaralarını paylaşmak yasak değilmi?

Yasaksa Drive üzerinden atıyım Google Drive indir link

Üzgünüm. Geç gördüm mesajınızı. Burada WhatsApp gibi iletişim numaralarını paylaşmak yasak değilmi?
Yasaksa Google Drive indirme link hazırlıyım.

Yasaksa Drive üzerinden atıyım Google Drive indir link

Yasaksa Google Drive indirme link hazırlıyım.

Forumda kişisel iletişim bilgisi verilmiyor.Link verebilirsiniz.

Olmuyorsada bende uğraşmayacagım zaman boşa harcamıyım

Olmuyorsa ugrasmıyım zaten uğraştım baya

Geri
Üst Alt