Çözüldü Prestigio Muze X5 LTE PSP55518 DUO Firmware

sirxan

Üye
Selam Alekum, elimde bi tane yeni tanışdım cihaz Prestigio Muze X5 LTE PSP55518 DUO modeli var telfon açılış loqosunda kalıyor, yazılımsal muhtemelen ben bi turlu dorunduzgun yazlım bulamadım yardım ederseniz sevinirim. Şimdidem teşekür ederim
Edit

ustam Burada yazlimini indirdim SPD_Upgrade_Tool_R4.0.0001 ile flaslama yapdim Firimware PAC dosyasi olarak geliyo,telfon yanliz ses kisma tusuna basli tutub bilgisayara baladikda SPD_Upgrade_Tool_R4.0.0001 praqram telfonu goruyo

Moderatör tarafında düzenlendi:
İçinde scatter varsa mtk cihazdır. Sp tool ile olur dediğim dosya varsa
ustam hata aliyorum yazilim yuklemede sorun ne ola bilir?
Ekran Alıntısı.PNG

Selam Alekum, elimde bi tane yeni tanışdım cihaz Prestigio Muze X5 LTE PSP55518 DUO modeli var telfon açılış loqosunda kalıyor, yazılımsal muhtemelen ben bi turlu dorunduzgun yazlım bulamadım yardım ederseniz sevinirim. Şimdidem teşekür ederim
Nette hakkında fazla bilgi de yok. Açıkçası şeklini felan merak ettim. Resim atma imkanınız varsa güzel olur. Nasıl birşey bir görelim. :)

Ekli dosyalar

• 5094103195.jpg
    5094103195.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 13
Edit

ustam Prestigio_Muze_X5_LTE_PSP5518_DUO_SC9832A_20180615_7.0_SPD yazlimini indirdim SPD_Upgrade_Tool_R4.0.0001 ile flaslama yapdim Firimware PAC dosyasi olarak geliyo,telfon yanliz ses kisma tusuna basli tutub bilgisayara baladikda SPD_Upgrade_Tool_R4.0.0001 praqram telfonu goruyo
selam aleyküm ustam cihaza senin verdiğin yazılımı yükledim görüntü gelmedi bir bilgin varmı acaba ne yapabiliriz.

selam aleyküm ustam cihaza senin verdiğin yazılımı yükledim görüntü gelmedi bir bilgin varmı acaba ne yapabiliriz.

Cihaza yazılım yükleme amacınız nedir ? Açılmıyor diye mi yazılım yüklediniz.Donanımsal problemi vardır cihazın.

Geri
Üst Alt