Qualcom Snapdragon 8 Gen 3 IMEI Repair

Merhaba bildiğiniz üzere eskisi gibi her cihaza IMEI repair yapılamıyor ve bu durumu araştırdığımda önümüze çok çok az kaynak çıkıyor ne yapacağımızı bilmiyoruz bazen Xiaomi ve Samsung dışında kayıt olan cihaz yok Muş gibi hissetmeye başladım yakın bir zamanda 8 gen 3 lü bir cihaz almayı düşünüyorum ve hangi modellere kayıt gelir gelmez bilemiyorum alt a modelleri yazıyorum en ufak bir bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim herkese iyi forumlar :)

Xiaomi 14 - 14 pro
Redmi k70 pro
IQOO 12
Vivo x100 - x100 pro - x100 pro+
Oneplus 12
Realmi GT 5 pro
Oppo find x7 pro
Meizu 21
Samsung s24 - s24+ - s24 ultra

Moderatör tarafında düzenlendi:
redmagic ve lenovo serilerine göz atın. bu listede xiaomi ve samsung harici güvenlik hat safhada.

Merhaba bildiğiniz üzere eskisi gibi her cihaza IMEI repair yapılamıyor ve bu durumu araştırdığımda önümüze çok çok az kaynak çıkıyor ne yapacağımızı bilmiyoruz bazen Xiaomi ve Samsung dışında kayıt olan cihaz yok Muş gibi hissetmeye başladım yakın bir zamanda 8 gen 3 lü bir cihaz almayı düşünüyorum ve hangi modellere kayıt gelir gelmez bilemiyorum alt a modelleri yazıyorum en ufak bir bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim herkese iyi forumlar :)

Xiaomi 14 - 14 pro
Redmi k70 pro
IQOO 12
Vivo x100 - x100 pro - x100 pro+
Oneplus 12
Realmi GT 5 pro
Oppo find x7 pro
Meizu 21
Samsung s24 - s24+ - s24 ultra
Her zaman bir yol bulunur. Android açık kaynaklı bir işletim sistemi o yüzden biraz zaman alır ama illaki bir yol bulunur. MTK işlemcili cihazlarda fena değil. İnfinix ve Tecno gibi firmalar MTK ve spreadtrum işlemcileri kullanmakta ve gayet stabil çalışıyor.​

Geri
Üst Alt