Çözüldü Qualcomm İşlemcili Cihazlarda Veriler Silinmeden Ekran Kilidini Kırma

braveturks

Üye
Qualcomm İşlemcili Cihazlarda Veriler Silinmeden Ekran Kilidini Kırma işlemini ücretli bir yazılım olan EFT ile yapacağız. Bu işlemi gerçekleştirmeden önce EFT fiziksel anahtarının (DONGLE ) bilgisayara takılı olduğundan emin olun. Aksi halde program çalışmaz.
Aşağıda videoda anlatılan işlem basamaklarını takip ederek ekran kilidini veriler silinmeden kaldırabilirsiniz.

Arkadaşlar eğer işlem başarısız olursa firehose dosyasını manuel olarak seçin ve işlemi tekrarlayın.

Arkadaşlar eğer işlem başarısız olursa firehose dosyasını manuel olarak seçin ve işlemi tekrarlayın.
Ben bu işlemi LG G4 H815TR cihazında denemeye çalıştım ama KDZ dosyasının içinden boot.img çıkmadı. Tabi alsam bile olurmuyudu orasını da bilmiyorum. İçini açıp test point ile edl moda alıp işlemleri yapacaktım. Tabi boot kilitliydi nasıl bir sonuç olurdu bilmiyorum.

aboot.mbn dosyaları var LG'lerde. Ama tam olarak hangisi ne işe yarıyor ben de bilmiyorum.

Ama qualcomm için boot dosyası değil de firehose dosyası istiyor sanırım.

Ama qualcomm için boot dosyası değil de firehose dosyası istiyor sanırım.
Qualcom bölümünde bir yer var. Orada sadece boot. EFT olarak yükleniyor. Firehouse dosyasını istemiyor. Cihazın edl modda olması lazım.

Geri
Üst Alt