İstek Redmi 9T Xiaomi.Eu13 Modem Yedek Lazım.

Yaaplu

Üye
Merhaba,
Redmi 9t Miu eu.13 Sorunsuz kullanan varmı?
Sorunsuz kullanan varsa bana, Twrp yada Orange, 13 ten yedeklenmiş Modem yedeği lazım.
Daha öncede konu açmıştım kusurum varsa affola, fakat bir türlü çözüm sağlayamadım.
Orjinal yedeklerim var lakin miu 13 kurduğumda Sim kartı algılamıyor ve ağ hatası alıyorum.
Modem kurduğumdada şebeke ve ağ geliyor fakat arama yapamıyorum ve alamıyorum, İnternet çekiyor 4,5 g.
Tahminimce miu 13de repairli bu modellerde modem güncelliyor.
Bu sebepten ötürü birde 13 miu kurulu bi modem dosyası yedeğini denemek istiyorum.
Cihaz Modelim. M2010j19SG
Botloader açık.

Merhaba,
Redmi 9t Miu eu.13 Sorunsuz kullanan varmı?
Sorunsuz kullanan varsa bana, Twrp yada Orange, 13 ten yedeklenmiş Modem yedeği lazım.
Daha öncede konu açmıştım kusurum varsa affola, fakat bir türlü çözüm sağlayamadım.
Orjinal yedeklerim var lakin miu 13 kurduğumda Sim kartı algılamıyor ve ağ hatası alıyorum.
Modem kurduğumdada şebeke ve ağ geliyor fakat arama yapamıyorum ve alamıyorum, İnternet çekiyor 4,5 g.
Tahminimce miu 13de repairli bu modellerde modem güncelliyor.
Bu sebepten ötürü birde 13 miu kurulu bi modem dosyası yedeğini denemek istiyorum.
Cihaz Modelim. M2010j19SG
Botloader açık.
bu sorun bendede var aynı şekilde miui 12 dede veriyor şebeke gelip gidiyor arama yapmıyor çözümünü bende bulamadım 2 tane ciha var elimde arka kapak felan dediler ama yok.

Hocam modem yedeğinin sürümü fark etmez alınan yedek kısmı sistemden bağımsız ama miui 13 de modem güncellendiği için repair uygulanmış cihazlarda doğrulama sorunlarına neden oluyor (bölümle oynandığı ve yeni güvenlik özellikleri eklendiği için) o yüzden tavsiyem miui 12 ye dönmek :)

Diğer modellerde android 12te modem dosyası çalışıyor. Bu modelde sıkıntı yaratıyor, neyse şimdilik 12,5 tayım. ileride çözülürse yada kendim çözersem bi şekilde paylaşıcam. Halen uğraşıyorum farklı yöntemler üzerinde. :)

Geri
Üst Alt