Stock Rom Reeder M7 Go 2019 Stock Rom ( İLK BİZDE )

Cvt

VIP Üye
reederm7go2019.PNG

Merhaba Gsmturkey.net'in değerli üyeleri bu konumda sizlere Reeder M7Go 2019 tabletine ait stock romu paylaşacam bu yazılımı internette ilk defa biz paylaşıyoruz. Yazılım Orjinal Fabrika Yazılımıdır. Frp sorununu ortadan kaldırır.

Gizli İçerik

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 10048

Merhaba Gsmturkey.net'in değerli üyeleri bu konumda sizlere Reeder M7Go 2019 tabletine ait stock romu paylaşacam bu yazılımı internette ilk defa biz paylaşıyoruz. Yazılım Orjinal Fabrika Yazılımıdır. Frp sorununu ortadan kaldırır.

[Gizli içerik]
bana da bu linki verdi reeder galiba benimki alt sürüm link
yazılım yükle programı link

Son düzenleme:
yazılım attım tablet çöktü :-( hiç tepki vermiyor..ne yapmalazım acaba

Cihazda 8.1 yüklüydü...onla alakalı olabilirmi..

Cihazda 8.1 yüklüydü...onla alakalı olabilirmi..
Benim paylaştığım rom da 8.1 benim paylaştığımı mı yüklediniz yoksa yukarda prens45 in vermiş olduğu yazılımı mı yüklediniz yüklemediğiniz rom u indirip onuda bir deneyin düzelmez ise servise gönderin bazen doğru yazılım yüklemeniz durumunda bile tablet açılmayabiliyor Auris marka tabletlerde çok denk geliyorum.

Benim paylaştığım rom da 8.1 benim paylaştığımı mı yüklediniz yoksa yukarda prens45 in vermiş olduğu yazılımı mı yüklediniz yüklemediğiniz rom u indirip onuda bir deneyin düzelmez ise servise gönderin bazen doğru yazılım yüklemeniz durumunda bile tablet açılmayabiliyor Auris marka tabletlerde çok denk geliyorum.
Sizin paylaştığınızı yükledim..yazılım sonuna doğru hata verdi..şu an cihazda hiç tepki yok..

Sizin paylaştığınızı yükledim..yazılım sonuna doğru hata verdi..şu an cihazda hiç tepki yok..

ustam o zaman bataryanın + bağlantısını kesin tekrar lehimleyin öyle deneyin buna rağmen tepki vermez ise cihaz brick olmuştur onun içinde reeder teknik servisine gönderin yapar gönderirler.

cihaz da desen vardı halledelim dedik cihaz sustu ..

cihaz da desen vardı halledelim dedik cihaz sustu ..

Tabletinizin modelinin ve denediğiniz yazılımın modelinden emin olun. Cihaz şuan hiç tepki vermiyor ise bataryanın bağlantısını söküp tekrar lehimleyin daha sonra doğru yazılımı yüklediğinizden emin olun.

Tabletinizin modelinin ve denediğiniz yazılımın modelinden emin olun. Cihaz şuan hiç tepki vermiyor ise bataryanın bağlantısını söküp tekrar lehimleyin daha sonra doğru yazılımı yüklediğinizden emin olun.

cihaz açılmıyorsa püf noktası var cihazı sökmenize gerek yok ataç veya iğneyle açma kapama tuşunun altındaki deliğe sokun bastırın hissedersiniz zaten tuşu 9 saniye felan bekleyin açın cihaz açılır.

• Beğen
Tepkiler: VFV
Merhabalar aynı tabletin sim kartsız modeli var Reeder M7go 2019 içini söktüm 7731e/1G+8G yazıyor bakmadan 3gli yazılımı attık tablet sustu acaba yardımcı olabilecek arkadaş varmı attığım atmaya çalıştığım yazılım 77311c tablete uyumluydu oda spreadtrum işlemciliydi sanırım bendekide uygun romu bulamadım

bana 2 side uymadı galiba farklı versiyon stock rom elinde olan varsa paylaşabılırmı hard reset ve frp yapcam resimlerde ekli tam model seri şimdiden teşekkürler.
WhatsApp Image 2020-07-28 at 01.24.45.jpeg
WhatsApp Image 2020-07-28 at 01.24.57.jpeg

bilgiler için teşekkürler usta fakat octobusum yok :) sadece upgrade downlader var ondada bu rom resimdeki gibi hata veriyor araştırmalarım doğrultusunda bu stock ROM v1 romu , bu cihazın ana kartında S706-7731C-V2.1 yazıyor galiba bu rom farklı. uymuyor.
Screenshot_1.png

ustam tam seri bu
id:reeder_reeder_M7Go_2019__20190112-V1.0
version:6.0
model:M7Go_2019
brand:reeder
manufacturer:SPRD
hardware:SP7731C_V1.0.0

Geri
Üst Alt