Samasung Galaxy S8 SM-G950F IMEI Şebeke Problemi

D

dogukanmpower

Öcelikle İyi Günler Arkadaşlar .

Şahsen Kullandığım S8 Cihazıma İmei Yazma İşlemi Yaptık İkinci Kez Daha Öncesinden Sorunsuz Çalışıyordu
Ancak Bu Sefer Bu Üçüncü Denememiz İmei Yazıyoruz Onda Sorun Yok Ama Hattı Takıyorum Çalışıyor Bundada Sorun Yok
Ancak Cihazı İlk Kapatıp Açışımda Gidiyor Hattı Görüyor Ama Yanlızca Acil Aramalar a Düşüyor. İlk Seferde Smartswitch Yedeklerini geri Attığımdan Oldugunu Düşündük.
Bu Sefer Herşeyi Elimle Mauel Kurdum FakatYine Aynı Kapatıp Açınca Şebeke Gidiyor İmei Yerinde Kalıyor Sorun Yok Ama Şebeke Yok Yardım Talep Ediyorum
Emanet Cihaz Kullanmaktan Sıkıldım.

cihazı dowlond moda al bi foto at bakalım yardımcı olalım

cihazı dowlond moda al bi foto at bakalım yardımcı olalım
20210330_105857.jpg

bak kardeş cihazda sorun açıp kapanınca root muhtemel pasif durumu düşüyor şebeke o yüzden gelmiyor bi root kontrol et eft su yada magisk root vardır aç bi bak root duruyormu

bak kardeş cihazda sorun açıp kapanınca root muhtemel pasif durumu düşüyor şebeke o yüzden gelmiyor bi root kontrol et eft su yada magisk root vardır aç bi bak root duruyormu
Hemen Deneyip Sonucu Paylaşacağım Teşekkürler.

Hemen Deneyip Sonucu Paylaşacağım Teşekkürler.
20210330_111620.jpg
Cihazda Root İle Alakalı Sadece Bunu Bulabildim Ancak Az Önce Şöyle bisey oldu Root Checkerla Dogrulama Yaptım Pass verdi Hattı taktım Bir iki saniye altta Vodafone tr ibaresi gördüm Sonrasında Yine Aynı

Ekli dosyayı görüntüle 15202
Cihazda Root İle Alakalı Sadece Bunu Bulabildim Ancak Az Önce Şöyle bisey oldu Root Checkerla Dogrulama Yaptım Pass verdi Hattı taktım Bir iki saniye altta Vodafone tr ibaresi gördüm Sonrasında Yine Aynı
oazam cihazdaki root dosysı silinmiş onu yüklyip tekrar rootu aktif hale getirmen lazım internette magisk apk indir yükle aç güncellemeleri ku sonra dene değilse eftsu manager apk yükle root aktif olmalı şebeke için

oazam cihazdaki root dosysı silinmiş onu yüklyip tekrar rootu aktif hale getirmen lazım internette magisk apk indir yükle aç güncellemeleri ku sonra dene değilse eftsu manager apk yükle root aktif olmalı şebeke için
Teşekkürler Tekrar Deniyorum

20210330_114250.jpg20210330_113711.jpg
Denedim Sonuç Aynı Magisk De Fail Veriyor Sanırım Da Anĺam Veremedim

Tüm İşlemleri Sıfırdan Yaptık (Root,Patch,Yazılım) Şuan Çalışıyor Yeniden başlatmada Hattı Görmesi Yaklaşık 1 Dakika Sürüyor Onun dışında Sorun Yok Bakalım 24 Saat İçinde Sorun Çıkarmı

1
Tüm İşlemleri Sıfırdan Yaptık (Root,Patch,Yazılım) Şuan Çalışıyor Yeniden başlatmada Hattı Görmesi Yaklaşık 1 Dakika Sürüyor Onun dışında Sorun Yok Bakalım 24 Saat İçinde Sorun Çıkarmı
dk normal sıkıntı yok geçmiş olsun

Cihazı Sıfırlayıp Kuruyoruz Herşey Normal ilk Kapatıp açmada Sorunlar Başlıyor.

Geri
Üst Alt