Root Samsung A30s Magisk nasıl kullanılır?

mrtsndnc

Üye
Telefonuma root ile IMEI tamir edilmiş ve Magisk uygulaması kaldırılmış,bende Magisk'i yeniden kurdum ve uygulamaları gizlemeye çalıştım ama yanlış biçimde gizlemeye çalıştığım için telefonu yeniden başlattığımda Samsung yazısında kaldı bir dahada açılmadı bende format attım IMEI gitti normal olarak ama ben Magisk'i sorunsuz nasıl kullanabilirim Root uyarısını nasıl gizleyebilirim.

Screenshot_20240405-113246_Root Checker Basic.jpgScreenshot_20240405-113442.jpgScreenshot_20240405-113515.jpgScreenshot_20240405-114524_Settings.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Root gizlemekten kastınız nedir bankacılık uygulamaları için falan mı gizleme.Görünüşe göre magisk resmi derleme kullanılmamış.Bir tool root yapılmış cihaz magiskin tüm özellikleri ile uyumlu çalışmayabilir bu durumda.Normal resmi magisklerde zygisk modülle gizlersiniz.

Root gizlemekten kastınız nedir bankacılık uygulamaları için falan mı gizleme.Görünüşe göre magisk resmi derleme kullanılmamış.Bir tool root yapılmış cihaz magiskin tüm özellikleri ile uyumlu çalışmayabilir bu durumda.Normal resmi magisklerde zygisk modülle gizlersiniz.
evet banka veya istanbulkart uygulamarından rootu gizlemekti amacım

peki bu sağlam olmayan rootu nasıl kaldırabilirim

peki bu sağlam olmayan rootu nasıl kaldırabilirim

Stock rom yükleyip kendiniz magiskle boot patch metod rootlayın.Yazılım yüklemesi sonrası şebeke gidecektir..Destekli bir araçla patch cert işlemi yapılması gerekir.

Geri
Üst Alt