Yardım Samsung Combination ile FRP Reset Nasıl Yapılır?

gamyemez19

Üye
değerli forum üyeleri combinaton dosyasıyla frp kırmanın mantıgnı anlamdım geliştiric swcekleri etkin yapıp normal yazılım atınca yıne aysnıs oluyor oem kilidi yok geliştrici seçenklerinde bunun mantıgı nedir biraz açıklarmısınız combination ile frp nasıl kırılır oem gozukmedıgı zaman

değerli forum üyeleri combinaton dosyasıyla frp kırmanın mantıgnı anlamdım geliştiric swcekleri etkin yapıp normal yazılım atınca yıne aysnıs oluyor oem kilidi yok geliştrici seçenklerinde bunun mantıgı nedir biraz açıklarmısınız combination ile frp nasıl kırılır oem gozukmedıgı zaman
ustam daha ayrıntılı şekilde açıklama yaparsanız yardımcı oluruz telefon nedir marka model android sürümü dowloand resimini recovery resmini çekin yollayın

Combination dosyası yükleyin sonrasında stock rom atın. 4 parça ise homecsc dosyasını seçin. Açın FRP kalkmış olur.

Combination dosyası yükleyin sonrasında stock rom atın. 4 parça ise homecsc dosyasını seçin. Açın FRP kalkmış olur.
combinaton dosyası attıktan sonra herahngi bir işlem yapmama gerek varmı z3 le usb hata ayıllama acıp frp reset işlemi yapılıyodu bir videoda z3le başka bir mdel secilip sonra userdata imajını siliyordu genel olarak sizin dedğiniz gib yaptıgımda basarsız oldm

combinaton dosyası attıktan sonra herahngi bir işlem yapmama gerek varmı z3 le usb hata ayıllama acıp frp reset işlemi yapılıyodu bir videoda z3le başka bir mdel secilip sonra userdata imajını siliyordu genel olarak sizin dedğiniz gib yaptıgımda basarsız oldm
Elinizde box varsa adb methodu ile frp reset yapın. Sonrasında stock yazılım atın.

Combination yazılımı yüklenir. Ardından cihaza uygun yazılım indirilir.

Yazılım yüklenirken Odin kullanılır. Aşağıdaki gibi yazılım seçilir ve yüklenir.

BL > BL

AP > AP

CP > CP

CSC > HOME CSC

Bazı cihazlarda bu yöntem nadir olarak sorun çıkarır. O zaman Combination + System boot recovery sboot.bin şeklinde yükleme yapılır.​

Combination yazılımı yüklenir. Ardından cihaza uygun yazılım indirilir.

Yazılım yüklenirken Odin kullanılır. Aşağıdaki gibi yazılım seçilir ve yüklenir.

BL > BL

AP > AP

CP > CP

CSC > HOME CSC

Bazı cihazlarda bu yöntem nadir olarak sorun çıkarır. O zaman Combination + System boot recovery sboot.bin şeklinde yükleme yapılır.
çok saolun sadece boot ve ap yukleyip cihaz siifrlayıp sonra butun dosyalı atınca oldu değiginz yontmele yine takıldı

1.Write Combination lasted
2.New models not opened OEM after combination
3.Download 4x repair firmware ( from AP delete userdata.img.ex4 and meta-data folder delete from CSC meta-data folder )
4.Flash firmware and enjoy
1.jpg

2.jpg

Geri
Üst Alt