Yardım Samsung Galaxy A10 SM-A105F IMEI Repair Hakkında

sirxan

Üye
Selam Alekum Elim 2 tane a10 modeli var imei repiar yapmak istiyorum , bi çok sitede root dosyası paylaşıldı paylaşılan root dosyasıyla root yaplıla bilinirmi? İmei repiar yaptık ve format atsak imei ve ya sebəkə gidermi? Z3x box kredi istiyomu repiar için? Z3x kutu yok kingboxi ile yapılırmı repiar?

Bu sitede a10 imei konusu açılmıştı orda bu soruları yazdım cevap veren olmadı o yüzden yeni konu açtım.

Cihazını sitedeki root dosyalarıyla root yaptıktan sonra z3box la imei atabilirsiniz repair islemi icin herhangi bir kredi gerekmiyor eger repair yapıp arkasından format atarsanız cihazınızın sebekesi gider bunun icinde patch certifica atmanız gerekirve yeniden root yüklemeniz gerekir bu yüzden repair islemi sonrasında cihaza format atmayınız kingbox üzerinden deneme yapmadım o yüzden bir bilgim yok malesef

Cihazını sitedeki root dosyalarıyla root yaptıktan sonra z3box la imei atabilirsiniz repair islemi icin herhangi bir kredi gerekmiyor eger repair yapıp arkasından format atarsanız cihazınızın sebekesi gider bunun icinde patch certifica atmanız gerekirve yeniden root yüklemeniz gerekir bu yüzden repair islemi sonrasında cihaza format atmayınız kingbox üzerinden deneme yapmadım o yüzden bir bilgim yok malesef
Eyvallah ustam Allah razı olsun biıgilendirdiyin için

usatm modem hatsaı alan arkadaşlar var modem dosyası buldum repiar için lazım olur dosya teldona nasıl flaşlıyıcaz onu çözemədim,

odin üzerinden flashlıyabilirsin veya zx3 box üzerindende
ustam repiar yaptıkdan sora telfonda her hangi bi sorun olarmı mesela kamera,wifi çalışmama sorunu gibi şeylər? Ustam siz denəmə yaptınızmı bu konuda?

ustam repiar yaptıkdan sora telfonda her hangi bi sorun olarmı mesela kamera,wifi çalışmama sorunu gibi şeylər? Ustam siz denəmə yaptınızmı bu konuda?
Cihazın üzerindeki boot ile root yapılırsa sorun olmaz

Geri
Üst Alt