Samsung Galaxy A10s Ekran Kilidi Sorunu

taboglu53

VIP Üye
S.a ustalar samsung a10s frp sorunlu cihaz geldi cihazın frpsini kaldırdıktan sonra ekran şifre koyamıyoruz şifre oluşturduğum vakit bana bu uyarıyı veriyor
screen lock was already changed try again with the new screen lock (ekran kilidi zaten değiştirildi Yeni ekran kilidiyle tekrar deneyin. Samsung A10s) bu sorunu nasıl çözebilirim stock rom atıldı factory reset yapıldı soruna çare olmadı Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi

S.a ustalar samsung a10s frp sorunlu cihaz geldi cihazın frpsini kaldırdıktan sonra ekran şifre koyamıyoruz şifre oluşturduğum vakit bana bu uyarıyı veriyor
screen lock was already changed try again with the new screen lock (ekran kilidi zaten değiştirildi Yeni ekran kilidiyle tekrar deneyin. Samsung A10s) bu sorunu nasıl çözebilirim stock rom atıldı factory reset yapıldı soruna çare olmadı Bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi
A.s ustam geçenlerde benim de başıma geldi, aşağıdaki video yu izleyerek sorunsuz frp işlemini gerçekleştirdim. Yalnız bu işlemi gerçekleştirebilmek için önceden quick shorcut maker yüklemesi yaptığımız herhangi bir samsung cihazımıza ait yedekleme yapmış samsung account hesabımız olması gerekiyor ve böylece bu işlemde cihaza girmiş olduğumuz hesabı restore yedeği geri yükleme işlemi yaparken quick shorcutmaker apk dosyası cihazın güvenlik güncellemesine takılmadan sisteme otomatik yüklenmiş oluyor. Sonrasında bu apk üzerinden ekran kilidi ekleyip cihazı tekrar başlattıktan sonra hesap yerine desen kilidimiz ile devam edip işlem nihayete eriyor. Umarım işinize yarar..

usta benim sorunum frp değil frpyi kaldırdım benim sorunum cihaz normal çaılıyor ekran kilidi koyamıyoruz ne desen ne parmak izi nede yüz kilidi

usta benim sorunum frp değil frpyi kaldırdım benim sorunum cihaz normal çaılıyor ekran kilidi koyamıyoruz ne desen ne parmak izi nede yüz kilidi
Özür dilerim ustam sorunuzu yanlış algılamışım, gerçekten ilginç bir problem. Az önce biraz araştırma yaptım ve bir çok kullanıcı da aynı sorundan kaynaklı aynı hatayı aldıklarını belirtiyor, kullanıcılardan bir tanesi samsung un bu sorun için yeni bir güncelleme yayınladığını belirtmiş. Ama ne kadar işe yaradı bilemedim

Güvenlikten kimlik bilgilerini silip deneyin ama yinede sanmıyorum olsun. denemekte fayda var. Eski cihazlarda işe yarayabiliyor.
Birde yine güvenlikten cihaz yöneticisi uygulamalara girin. Orada bulunan uygulamaları aktifleştirip deneyin
Aklıma başka da bir çözüm gelmiyor. Genel bir problem ise güncelleme gelmesini beklemek gerek

ustam çözüm olmadı iade edildi

Geri
Üst Alt