Yardım Samsung Galaxy A3 2015 SM-A300F/DS IMEI Repair İşlemi

sirxan

Üye
selam alekum.
elimde SAMSUNG A3 2015 modeli var cift hatli imei repiar yamam icin duos certmi almam gerek? imei yazmam icin hangi box veya dongle lazim cert almadan?elimde cert dosyasi var tek hatli cert bu model icin octoobusla yaza bilirmiyim tek hatli certleri?
bu konuda bilgisi olan yardimci olursa sevinirim

ben bi cert proqrai buldum tek imeili certi duos cert yapiyor 2 simli certi tek simli cert yapiyor biraz karisik ama yapiyor imei numarasindan hangi telfona ait oldunu buluyor bi cok ozelik var bi kac resim paylastim ben bence denemek lazim ise yarar ola bilir Ekran Alıntısı.PNGEkran Alıntısı.PNGEkran Alıntısı1.PNGEkran Alıntısı2.PNGEkran Alıntısı4.PNG

Onda Ancaq internetten cert tap dual ele telefona combination yukle telefona yaz
internetde olan cert olanlar var mende necesi dual etmisem
atmaq istemirem allah bilir necesi isdifade edib diye

internetde olan cert olanlar var mende necesi dual etmisem
atmaq istemirem allah bilir necesi isdifade edib diye
internette sağlam cert bulamazsınız satılan certler sadece size değil harıcınde bir cok kisiye satılıyor
eğer elinizde ekranı kırık bir a3 saglam tel varsa ondan cekip digerine yazin derim harıcınde ücret odemeyin
kısa sürede kapanıyor.

internette sağlam cert bulamazsınız satılan certler sadece size değil harıcınde bir cok kisiye satılıyor
eğer elinizde ekranı kırık bir a3 saglam tel varsa ondan cekip digerine yazin derim harıcınde ücret odemeyin
kısa sürede kapanıyor.
ustam elimde kaytli bi a3 daha var cert cekemiyorum cert nasil cekicem onu bilmiyorum bilginiz varsa yardim edin rica ediyorum 3 gun oldu urasiyorum cert cekme olayini cozemedim efs yedeyini alip diger telfona yuklersem cert de gelmis olurmu cozemiyorum

ustam elimde kaytli bi a3 daha var cert cekemiyorum cert nasil cekicem onu bilmiyorum bilginiz varsa yardim edin rica ediyorum 3 gun oldu urasiyorum cert cekme olayini cozemedim efs yedeyini alip diger telfona yuklersem cert de gelmis olurmu cozemiyorum
Chimera Veya Z3x İle Çekebilirsiniz.

chimera yok malesef z3x box octobus var cert cekemiyorum read cert yok cert yazmak var bunun basqa bi yolu varmi ?
Hiçbir Boxta Destek Yok Malesef Cert Çekemezsınız Cert Almanız Gerekli ne Zaman imei kapanacagı belli değil

Hiçbir Boxta Destek Yok Malesef Cert Çekemezsınız Cert Almanız Gerekli ne Zaman imei kapanacagı belli değil
su cert cekme olayini baya arastirdim hic bi yerde bi konu yok
cert almayi dusumuyorum
1 tane elimde cert var duos onuda acik paylasmislar kim bilir nekadar insan kulanmis sorun olur diye telfona atmiycam

Geri
Üst Alt