Aramıza Hoş Geldiniz.Şifre konuda mevcuttur.

Lütfen FORUM KURALLARI makalemizi okuyun.

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda A3 2017 SM-A320FL cihazına android 8.0 sürümünde nasıl IME repair işlemi yapılır onu anlatacağım.
İşlemleri Yapabilmeniz İcin Elinizde Z3X Box Ve Samsung Octoplus Box Olması Lazım
Bunlar Ücretli Boxlardır Genelde Cep Telefon Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur.

A320FL U3 8.0 Mroot Dosyası: Burada İndir
A320FL U3 8.0 Network Dosyası Burada İndir

Burada bulunan yazılımı hızlı bir şekilde indirip yapabilirsiniz.

Bütün işlemler bittikten sonra acele etmeden 5 dk bekleyin şebeke gelecektir. Kapatıp açınca da 3 veya 5 dk sonra şebeke geliyor.

Not: İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Ekli dosyayı görüntüle 1185
Ekli dosyayı görüntüle 1184

[Gizli içerik]
Hocam emeğiniz için teşekürler şifreyi ne yardımcı olurmusunuz

Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda A3 2017 SM-A320FL cihazına android 8.0 sürümünde nasıl IME repair işlemi yapılır onu anlatacağım.
İşlemleri Yapabilmeniz İcin Elinizde Z3X Box Ve Samsung Octoplus Box Olması Lazım
Bunlar Ücretli Boxlardır Genelde Cep Telefon Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur.

A320FL U3 8.0 Mroot Dosyası: Burada İndir
A320FL U3 8.0 Network Dosyası Burada İndir

Burada bulunan yazılımı hızlı bir şekilde indirip yapabilirsiniz.

Bütün işlemler bittikten sonra acele etmeden 5 dk bekleyin şebeke gelecektir. Kapatıp açınca da 3 veya 5 dk sonra şebeke geliyor.

Not: İletişim araçlarının imei ve seri numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Ekli dosyayı görüntüle 1185
Ekli dosyayı görüntüle 1184

[Gizli içerik]
Hocam Z3X programında veri okuyrdada hata veriyor telefon rotladım sayenizde ama bu hata geldi kusura bakmayin bi kac seferdir yaziyorm ama bi yardimci olsaniz cok iyi olur

Hocam Z3X programında veri okuyrdada hata veriyor telefon rotladım sayenizde ama bu hata geldi kusura bakmayin bi kac seferdir yaziyorm ama bi yardimci olsaniz cok iyi olur
Tabi Hocam Yardımcı Olurum Önclikle Konudaki Yazılımı Yükleyin
Cihazı Rootlayın
Z3x Repair İşlemi Yapın
Apk Network Dosyasını
Telefonn İcine Atıp Kurun
Octoplustan Network Yapın
2 3 dk Şebeke Gelecektir

Tabi Hocam Yardımcı Olurum Önclikle Konudaki Yazılımı Yükleyin
Cihazı Rootlayın
Z3x Repair İşlemi Yapın
Apk Network Dosyasını
Telefonn İcine Atıp Kurun
Octoplustan Network Yapın
2 3 dk Şebeke Gelecektir
Evet hocam hepsini adım adım yaptım zx3 programinda %33 hata veriyor veri okuyor diyor biraz bekledikten sonra okuyamadi diye hata veriyor

Hocam cumadan ciktim eve geceyiyorum temwier bilgisayarda kurulu değil kurduktan sonra size msj atsam olurmu ?

Geri
Üst Alt