yükledim usta octonetwork yazıyor onda problem yok

Teamvıwer verirmisiniz hocam İşlemleri Beraber Yapalım..

A320FL YAZILIMI 7.0 DÜŞÜRMEK İSTİYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKUR EDERİM İYİ ÇALIŞMALR ARKADAŞLAR

Allah Razı Olsun Sizden Abe A320FL XXS3CRK1 Dir Usta

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekür Edrim ustad ben Dada Önce İşlemi Yaptım Ama Cihaz Kendini Bazen Resetliyo Şebek Bazen Gidiyor O Yüzden Belki Yazılımı Düşüre biliriz diye değerli üstadım Başka Cözümü Varmı Acaba Ustad Sizlerinden Zamanını Aldım Hakınızı Hellal EdinCok Teşekür Ederim Ustad

Teşekür Edrim ustad ben Dada Önce İşlemi Yaptım Ama Cihaz Kendini Bazen Resetliyo Şebek Bazen Gidiyor O Yüzden Belki Yazılımı Düşüre biliriz diye değerli üstadım Başka Cözümü Varmı Acaba Ustad Sizlerinden Zamanını Aldım Hakınızı Hellal EdinCok Teşekür Ederim Ustad
Farklı Bi yazılım Denedinizmi Farklı Bi Yazılım Deneyip İşlemleri Tekrar Yapın İsterseniz.. Ama Sürüm Düşürme İşlemi Yapamazsınız Hocam Mallesf

Yaptım Ustadım Yinede İlgi Ve Alakanızicin cok teşekür ederim Ustadım bir sorum daha olacak kusura bakmayın J730F J530F J701F bunlara daha repair işlemi gelmedimi

Yaptım Ustadım Yinede İlgi Ve Alakanızicin cok teşekür ederim Ustadım bir sorum daha olacak kusura bakmayın J730F J530F J701F bunlara daha repair işlemi gelmedimi
Hayır Hocam Daha Bi Gelişme Yok Onlarla İlgili.. Bi Gelişme Olduğu Gibi Paylaşım Yapılacaktır..

Tamam Ustadım Kolay Gelsin Allah İşini Gücünğ Rast Getirsin İnşllah Bu Arada HAYIRLI CUMALAR Ustad Saygılar

U3 olan cihazımı telefoncu yaptı ama arasıra kendi kendini yeniden başlatıyor ve şebeke gidiyor

U3 olan cihazımı telefoncu yaptı ama arasıra kendi kendini yeniden başlatıyor ve şebeke gidiyor
Hocam Konudaki Yazılımı Dernermisiniz Şuana Kadar Yaptığımız Cihzlardaan Böyle Bi Sorunla Geri Dönüş Yapılmadı Böyle Bi Sorunla Karşılaştığımızda Gerekli Cözümleri Yapar Paylaşım Yaparız..

Hocam Konudaki Yazılımı Dernermisiniz Şuana Kadar Yaptığımız Cihzlardaan Böyle Bi Sorunla Geri Dönüş Yapılmadı Böyle Bi Sorunla Karşılaştığımızda Gerekli Cözümleri Yapar Paylaşım Yaparız..

Telefoncu olmadığım için bende programlar Yok. Nasıl yapabilirim

Telefoncu olmadığım için bende programlar Yok. Nasıl yapabilirim
Hocam Yazılımı Yüklersseniz Şebekeniz Gider Önceden İşlem Yapıldığı İcin Düzelmekt İcinde Elinizde Box Olması Lazım Bu Ücretli Bi Aractır Genelde Cep Telefonu Tamiri Yapan Yerlerde Mevcuttur

bu dosyayı telefonun içine kur octplus ile repair network deyip 5 dakika bekle şebeke ok olacak

Ekli dosyalar

• Octo.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 174
Geri
Üst Alt