Stock Rom Samsung Galaxy A40 SM-A405F Rom İsteği

Merhaba beyler Telefonum samsung a40 Bootloader kilidini kapatayım derken Telefon brick oldu Bende birtane rom kurdum Herşey sorunsuz ancak sinyal gelmiyo imeiler gitmemiş.Kontrol ettim. Ama büyük ihtimal Başka ülkenin Rom dosyasını Kurdum.Türkiye Rom Dosyasını Bulabilecek Varmı.
Şimdiden Teşekkürler...

Merhaba beyler Telefonum samsung a40 Bootloader kilidini kapatayım derken Telefon brick oldu Bende birtane rom kurdum Herşey sorunsuz ancak sinyal gelmiyo imeiler gitmemiş.Kontrol ettim. Ama büyük ihtimal Başka ülkenin Rom dosyasını Kurdum.Türkiye Rom Dosyasını Bulabilecek Varmı.
Şimdiden Teşekkürler...
Cihazın Download Remsini atarmısınız

Şimdiden Teşekkürler...
Cihaz şu an açılmıyor mu?

tek cihazım olduğu için Resim atamıyorum Kusura bakma Ancak zaten downloads moda girsede bisey yok sadece indirme işareti var ayriyeten telefonun sadece şebeke sorunu var
Farkılı Yazılımlar İndrip Denyin Sizin Cİhazn Yazılım Bilgileirni Bimediğimiz İCin Yardımcı Olamıyoruz..!

Farkılı Yazılımlar İndrip Denyin Sizin Cİhazn Yazılım Bilgileirni Bimediğimiz İCin Yardımcı Olamıyoruz..!
Selamlar Bugun 3 tane rom buldum ama bitanesinde Stock yaziyordu Digerleri ise Baska operatorun ismini tasiyodu gibi T-mobile .Bügün stock yazani kurup size bilgi vereceğim teşekkürler.Birde yazilim bilgileri demişsiniz tam olarak ne lazim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Cihaz şu an açılmıyor mu?
Cihaz açılıyor sorun yok ancak dedigim gibi Imei sağlam ama sebekeye erişmiyorum

Ekli dosyalar

• 20200609_090346.jpg
    20200609_090346.jpg
    263.5 KB · Görüntüleme: 28
Selamlar Bugun 3 tane rom buldum ama bitanesinde Stock yaziyordu Digerleri ise Baska operatorun ismini tasiyodu gibi T-mobile .Bügün stock yazani kurup size bilgi vereceğim teşekkürler.Birde yazilim bilgileri demişsiniz tam olarak ne lazim

Cihaz açılıyor sorun yok ancak dedigim gibi Imei sağlam ama sebekeye erişmiyorum
Atığınz resimde yazılım bilgileri yazıyor onu atın u sürümne göre yazılım bakalım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200609-091857_Settings.jpg
    Screenshot_20200609-091857_Settings.jpg
    263.4 KB · Görüntüleme: 21
Geri
Üst Alt