Yardım Samsung Galaxy A40 SM-A405FM Repair Sonrasi NG Hatasi Yardim

GSMAZE

Üye
Merhaba ustalar elimde samsung a405fm ve a405f modeli var ikisinede imei repair yaptiktan sonra patch islemini yaptim ama sebeke ng de kaliyor cihazin ikiside rootlu.
Yardim lutfen.

Merhaba ustalar elimde samsung a405fm ve a405f modeli var ikisinede imei repair yaptiktan sonra patch islemini yaptim ama sebeke ng de kaliyor cihazin ikiside rootlu.
Yardim lutfen.

Patch İşlemlerini hangi tool ile yaptın ve cihazların yazılım ve Boot versiyonları neler

Yardim lutfen.
Cihazın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi atın bakalım.​

Ekli dosyalar

• 15803901444568385466675506362834.jpg
    15803901444568385466675506362834.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 30
Sorun Çözüldümü?

Z3X Box ve Chimera Tool deneyin. Olmazsa Octoplus deneyin. Gene olmazsa bu sefer EFT Dongle ile modem downgrade yapıp deneyin. Bu cihazın U2 Combination dosyası mevcut.​

Z3X Box ve Chimera Tool deneyin. Olmazsa Octoplus deneyin. Gene olmazsa bu sefer EFT Dongle ile modem downgrade yapıp deneyin. Bu cihazın U2 Combination dosyası mevcut.
Elimde chimera full var z3x boxda credim yok octopusdada server yaziyor anlamadim. chimera herseyi yapiyor ama sebeke vermiyor.

tam olarak ne durumdayız yada neler yaptınız
ustam verdiginiz rom ve root dosyalari ilede sorun ayni devam ediyor . elimde iki tane a405fm ve g= f modeli cihaz var repair yapip patch yapinca sebeke vermiyor ng kaliyor fm modelindede capraz x gelince telefon kapaniyor.

ustam verdiginiz rom ve root dosyalari ilede sorun ayni devam ediyor . elimde iki tane a405fm ve g= f modeli cihaz var repair yapip patch yapinca sebeke vermiyor ng kaliyor fm modelindede capraz x gelince telefon kapaniyor.

Mümkünse Z3X ile denemeni tavsiye ederim chimera bazen aptallaşıyor Ana yazılımı yükledikten sonra root işlemi için boot dosyasını patch ile root yontemini dene chimera root bazen sorun çıkarıyor

Mümkünse Z3X ile denemeni tavsiye ederim chimera bazen aptallaşıyor Ana yazılımı yükledikten sonra root işlemi için boot dosyasını patch ile root yontemini dene chimera root bazen sorun çıkarıyor
ustam chimera ile root etmedim manual olarak boot root etdim magisk indirdim sonra patch yaptim olmadi z3x de kredim yok hesabimda

Geri
Üst Alt