Yardım Samsung Galaxy A5 2015 SM-A500F Logoda Kalıyor

gurbuz60

Üye
Merhaba arkadaşlar bi kaç güne kadar çalışan a500f cihaz şimdi kendi kendine açılıp kapanıyor yeniden yazılım da attım nafile sonuç alamadım.
Yardımlarınızı bekliyorum..

bu cihazlar eski olduğu için zamanla emmc (mekanik depolama birimi) zayıflıyor ve sistemin kurulu olduğu bağzı bölümler okunamaz ve yazılamaz hale geliyor sistem kendini başlatamıyor veya başlatsa bile uygulamalarda sürekli durduruldu hataları vs. donma problemleri oluşturabiliyor
oem kilifi off ise cihaza twrp ile uygun bir costum rom yükleyin bir şansı olur

Batarya ddeğişime gerek var mı peki hocam
bu cihazlar eski olduğu için zamanla emmc (mekanik depolama birimi) zayıflıyor ve sistemin kurulu olduğu bağzı bölümler okunamaz ve yazılamaz hale geliyor sistem kendini başlatamıyor veya başlatsa bile uygulamalarda sürekli durduruldu hataları vs. donma problemleri oluşturabiliyor

Custom Rom - Samsung Galaxy A5 2015 SM-A500F/H/FU Custom Rom (Hades Rom)
Buradakini indirip trwp ile kursam sorun olur mu ustam

Ustam twrp attım da fakat girmiyor bi türlü sol üstte recovery yazıyor ama nafile

güç tuşu ses açma ve orta tuşa basılı tutarak mı girmeyi deniyorsun
eğer o şekilde yapıyorsan doğru yapıyorsun twrp ye girmiyor ise ya twrp de bir problem vardır yada cihazın mekanik tuşlarında

eğer o şekilde yapıyorsan doğru yapıyorsun twrp ye girmiyor ise ya twrp de bir problem vardır yada cihazın mekanik tuşlarında
2 tanw twrp denedim hala kendini resetliul odinden auto reboot tikini kaldırdım hala ayno acaba napsak recovery girmiyor bi türlü

Download modda giriyor ama

estağfurullah rica olur
hocam merhaba şimdi twrp kurabiliyorum açılıyor bi şkilde fakat sizin bana attığınız linkten rom işe yaramadı kurdum ilk olarak sonra açılır gibi oldu tekrar başa sardı bi anda acaba batarya mıdır

Geri
Üst Alt