Yardım Samsung Galaxy A5 2016 SM-A510F U8 FRP Sorunu

• Konbuyu başlatan Farukshnts
  • Başlangıç tarihi
F

Farukshnts

Samsung A510F cihazımın google account hesabını kaldırmak istiyordum u8 kullanıyordu u8 in en eski yazılımını yüklemem söylendi indirdim yüklemek istedim böyle bir hata ile karşılaştım ne yapmam gerekli bi türlü google hesabı kaldıramadım yeni dükkan açtım z3xbox octopus box ve chimera gibi yazılımları satın aldım daha açılış yapmadım 1-2 ay süre boyunca kendimi geliştirip ondan sonra açılış yapmayı düşünüyorum bi kaç cihaza yazılım yükledim ama bu a5 cihaza google hesabını kaldırma işlemini yapamadım
başka yazılım yüklerken samsungtoool pro da aldığım hata ektedir
File analysis... Ok
Total file size: 0xA9153F40 (2705 Mb)
Searching USB Flash interface... COM7 detected
Setup connection... Ok
Reading PIT from phone... Ok
Sending sboot.bin... Ok
Sending cm.bin... Ok
Sending boot.img... Ok
Sending recovery.img... Ok
Sending system.img... Ok
Sending cache.img... Ok
Sending hidden.img... Ok
Sending modem.bin... error timeout

Samsung A510F cihazımın google account hesabını kaldırmak istiyordum u8 kullanıyordu u8 in en eski yazılımını yüklemem söylendi indirdim yüklemek istedim böyle bir hata ile karşılaştım ne yapmam gerekli bi türlü google hesabı kaldıramadım yeni dükkan açtım z3xbox octopus box ve chimera gibi yazılımları satın aldım daha açılış yapmadım 1-2 ay süre boyunca kendimi geliştirip ondan sonra açılış yapmayı düşünüyorum bi kaç cihaza yazılım yükledim ama bu a5 cihaza google hesabını kaldırma işlemini yapamadım
başka yazılım yüklerken samsungtoool pro da aldığım hata ektedir
File analysis... Ok
Total file size: 0xA9153F40 (2705 Mb)
Searching USB Flash interface... COM7 detected
Setup connection... Ok
Reading PIT from phone... Ok
Sending sboot.bin... Ok
Sending cm.bin... Ok
Sending boot.img... Ok
Sending recovery.img... Ok
Sending system.img... Ok
Sending cache.img... Ok
Sending hidden.img... Ok
Sending modem.bin... error timeout
önce combinasyon yükle sonra yazılım. google sorunu ortadan kalkar

önce combinasyon yükle sonra yazılım. google sorunu ortadan kalkar
combinasyonu yükledikten sonra hiçbir şey yapmadan direkt yazılımı mı yükleyeceğim ?
combinasyonu yükledim artık ayarlara vs girebiliyorum bi menü var karşımda ne yapmam gerekiyor bu noktada

Geri
Üst Alt