İstek Samsung Galaxy A5 2017 SM-A520F U9 IMEI Repair İşlemi

hocalar denemeyin cihazlar yararsiz hale geliyor tarafimdan denenmisdir hic birinde cihaz iyi calismiyor hic kime onermiyorum repair imei yapsin

hocalar denemeyin cihazlar yararsiz hale geliyor tarafimdan denenmisdir hic birinde cihaz iyi calismiyor hic kime onermiyorum repair imei yapsin
Teşekkürler uyarı için.
Bunun da bir çözümü çıkar elbet. U9 2 3 gün önce çıkmış daha sıcak. Çözümü hemen piyasaya düşmüyor

teşekkürler iki gündür uğraşıyorduk

Bu cihaza da ne güncelleme verdi öyle Samsung firması hayret. Güncellemeler ile boxlar destek verir ileride beklemek lazım.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
a520f u9 octoplusla 5 dafa yapdim repair yapan zaman octoplus cixir axirda ede bildim octoplusla

2 tane A520F U9 CİHAZ VAR BEN YAPAMADIM yardımcı olacak varmı ng den çıkmadı cihaz

a520f u9 lar şuanlık ng den çıkmıyor . eski imei numarasını yazdığım halde yine ng den çıkmıyor eft ile restore orjinal imei yaptığım zaman 000000 a düşüyor chimareden eski imei numalarını yazıyorum fakat sonuç aynı NG

Yazılım yeni çıktı beklemek lazım. Gelecek güncellemeler ile Chimera Tool veya Octoplus Box sorunu düzeltir.

İşlem yapmadan önce tüm yedekleri almak lazım.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
qardas mustersin telfonu idi yazilim bence u9 cok yazilim yok

Geri
Üst Alt