Stock Rom Samsung Galaxy A5 SM-A520F ROM Yükleme Sorunu

fail hatası aynı dosyayı 2 hafta önce yuklemistim

u8e nasıl dönebilirim u9a geçtiğime pişman oldumda

bu ne saçmalıktır ya apple gibi kısıtlama

ya oyunlarda felaket kasmaya başladı u9 da u8 de hiç sıkıntım yoktu

peki hiç yolu yokmu hocam yani android sonuçta

Yazılım varmı elinizde eğer yoksa bunu indirin.

Odin V13.1 bununla deneyin.

Çıkan hata sonucunu konuya bakalım.
Selamün aleyküm hocam bu arkadaşın yaşadığı sorunun aynısını yaşıyorum cihazım aynı a520f ds hocam sorun şöyle IMEI onarım yapmak istedim birtane combanition dosyası yükledim sonrasında orijinal romu indirdim yuklemdi ondan sonra belki 20 tane rom indirdim maalesef yüklenmiyor fail fail su sadece combanition romu ile sadece çalışıyor yedeğini almıştım twrp den ama artık twrp yuklenmediği için restore de edemiyorum ne olur YARDIM edin bir aydır cihazı bu halde

Selamün aleyküm hocam bu arkadaşın yaşadığı sorunun aynısını yaşıyorum cihazım aynı a520f ds hocam sorun şöyle IMEI onarım yapmak istedim birtane combanition dosyası yükledim sonrasında orijinal romu indirdim yuklemdi ondan sonra belki 20 tane rom indirdim maalesef yüklenmiyor fail fail su sadece combanition romu ile sadece çalışıyor yedeğini almıştım twrp den ama artık twrp yuklenmediği için restore de edemiyorum ne olur YARDIM edin bir aydır cihazı bu halde

Aldığınız hata resmini atar mısınız

Cihazın download Mode görüntüsü atın bakalım

Ekli dosyalar

• IMG_20200426_165237.jpg
    IMG_20200426_165237.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20200426_165233.jpg
    IMG_20200426_165233.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
IMG_20200426_165237.jpg