Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

Bu kayıt be zaman çıkacak. Aradan 5 ay geçti nerdeyse. Chmera kullanıcılarını üzmeye başladı diyebilirim.

Bu kayıt be zaman çıkacak. Aradan 5 ay geçti nerdeyse. Chmera kullanıcılarını üzmeye başladı diyebilirim.
aynen abi
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Sevgili Kullanıcı,
Şu anda güncelleme üzerinde çalışıyoruz, çok yakında çıkacak. Patianlığınız için teşekkür ederim.
chimeranin bana atdigi mail...

aynen abi

Sevgili Kullanıcı,
Şu anda güncelleme üzerinde çalışıyoruz, çok yakında çıkacak. Patianlığınız için teşekkür ederim.
chimeranin bana atdigi mail...
buda ikinci mail...
Sevgili Kullanıcı!
Henüz desteklenmiyor, ancak yakında bununla ilgili iyi haberler alacağımızı umuyoruz.

Son düzenleme:
Yazılım sürümü 1 Mayıs sonrası ve u5 alt sürümü yoksa şuan mümkün değil

Yazılım sürümü 1 Mayıs sonrası ve u5 alt sürümü yoksa şuan mümkün değil
dostlar anakarti deyistirmekden baska care kalmadi ben anakarti deyistirdim /
bu arada qarabag ugrunde sehid olan qardaslarimiza allahtan rahmet diliyorum alinan bolgelerimiz icin her kesi kutluyorum insallah zaferlerimizin devami gelir turk ve azerbeycanin gucunu her kes gorsun kardesliyimiz daim olsun....

A305f sammobile de u5 mayıs öncesi herhangi bir yazılımı indir. Hata olayı vermeyecek bizzat ben denedim. Ama A50 için beklemek lazım
salam abim sammobilede var mayis oncesi onu yuklesem olurmu ne derin sen yapdinmi a305f u5 Patch Certificate

Arkadaşlar patch cert için ''coming soon'' diyor. yani çok yakında.
güncelleme bilgisi olarak sadece root ile read codes yapılabilme özelliği belirtilmiş.

Arkadaşlar patch cert için ''coming soon'' diyor. yani çok yakında.
güncelleme bilgisi olarak sadece root ile read codes yapılabilme özelliği belirtilmiş.
sykpe de görüştüğümde rootlayıp repair yapabilirsiniz artık diyor

Bugün güncelleme. Geldi baya bi uğraştım a505 u5 mayis güncellemesi alan cihazla...ama olmadı varmı yapan...

Ben denedim a505f u5 mayis güncellemesi olan cihazda..ama olmadı....port bulunamadı yada garanti dışı hatası alıyorum....
A505f yi her bağladığında repair bölümünde farkli tarihli menü geliyor... birinde temmuz 2020 Diğerinde temmuz ve eylül güvenlik yamaları var..her ikisi ile denedim ama nafile.

Evet güncelleme geldi, heyecanla denedim ama modem hatası. yine gelmedi.

Güncelleme gelse ne olur gene olmuyor j7 pro a50 4 aydır beklemede.

Geri
Üst Alt