Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

patxh yapamıyorum yaa use stock frimware diyo konudakıini kullanıyorum

eline sağlık başarılı

Tüm işemleri sırasıyla yaptım ama arada
yeniden başlıyor...önceki Tüm yöntemlerin arasinda en stabili bu...sagolasin ustam

ustalar yenıden baslıyor 3 4 kez reset atıyor sonra duzelıyor bu işlemi tekrarlıyor belli aralıklarla

tamam saolasin, deniyorum simdi, ben yapmisdim nerdeyse 30-40 dakikadan biri resrt atiyordu, simdi bunu deniyicem bakalim nasil olucak

eline sağlık usta ben herşeyi tam yaptım pech sertifika yapınca bu sorun oluyor
Use stock firmware.
Finished at local time: [10.26.20 02:49:08]
WorkID: 112747746
wifi açık olunca şebeke var ne yapılır buna ?

Samsung Galaxy A50 SM-A505F U5 IMEI Repair & Patch - Yeniden Başlatma Sorunu - Kalıcı Root - NG Çözümü

Herkese merhaba arkadaşlar bu konuda Samsung Galaxy A50 SM-A505F U5 modelinin sorunsuz IMEI Repair yöntemini anlatacağım

Verdiğim linkten dosyası indirin işlemleri sırası ile yapın

[Hidden content]

1. - STEP-1 (Stock ROM) - Klasöründeki Stock Rom'u kurun cihazı açın

2. - STEP-2 (TWRP) - Klasöründeki TWRP'yi kurun TWRP'yi açın

3. - STEP-3 (Custom ROM) - Klasöründeki CustomRom dosyasını OTG Aracılıgı ile install kısmından kurun

4. - STEP-4 (ROOT) - Klasöründeki Magisk.zip dosyasını OTG Aracılıgı ile install kısmından kurun

5. - STEP-6 (FIX) - Klasöründeki FIX.tar dosyasını Odin aracı ile Download modda yükleyin cihazı açın

6. Magisk apk kurun ve minimal adb'ye adb reboot recovery yazın cihaz açıdığında root aktif olacaktır

7. Chimera Tool ile IMEI Repair ve Patch işlemini yapın

8. - STEP-2 (TWRP) - Klasöründeki TWRP'yi kurun TWRP'yi açın

9. - STEP-4 (ROOT) - Klasöründeki Magisk.zip dosyasını OTG Aracılıgı ile install kısmından kurun

10. - STEP-6 (FIX) - Klasöründeki FIX.tar dosyasını Odin aracı ile Download modda yükleyin cihazı açın
A505F herşeyi yaptım wifi açıkken şebeke var ama pech yapınca bu sorun oluyor bunun çaresi varmıdır

Use stock firmware.

A505F herşeyi yaptım wifi açıkken şebeke var ama pech yapınca bu sorun oluyor bunun çaresi varmıdır

Use stock firmware.
Konudaki işlemleri düzgün yapmamışsınız

ustalar birebir tüm adımlar anlatıldığı gibi yapıldı cihaz custom rom da aşırı kasıyor donmalar vs oluyor ve reset sorunu devam ediyor

Samsung Galaxy A50 SM-A505F U5 IMEI Repair & Patch - Yeniden Başlatma Sorunu - Kalıcı Root - NG Çözümü

Herkese merhaba arkadaşlar bu konuda Samsung Galaxy A50 SM-A505F U5 modelinin sorunsuz IMEI Repair yöntemini anlatacağım

Verdiğim linkten dosyası indirin işlemleri sırası ile yapın

[Hidden content]

1. - STEP-1 (Stock ROM) - Klasöründeki Stock Rom'u kurun cihazı açın

2. - STEP-2 (TWRP) - Klasöründeki TWRP'yi kurun TWRP'yi açın

3. - STEP-3 (Custom ROM) - Klasöründeki CustomRom dosyasını OTG Aracılıgı ile install kısmından kurun

4. - STEP-4 (ROOT) - Klasöründeki Magisk.zip dosyasını OTG Aracılıgı ile install kısmından kurun

5. - STEP-6 (FIX) - Klasöründeki FIX.tar dosyasını Odin aracı ile Download modda yükleyin cihazı açın

6. Magisk apk kurun ve minimal adb'ye adb reboot recovery yazın cihaz açıdığında root aktif olacaktır

7. Chimera Tool ile IMEI Repair ve Patch işlemini yapın

8. - STEP-2 (TWRP) - Klasöründeki TWRP'yi kurun TWRP'yi açın

9. - STEP-4 (ROOT) - Klasöründeki Magisk.zip dosyasını OTG Aracılıgı ile install kısmından kurun

10. - STEP-6 (FIX) - Klasöründeki FIX.tar dosyasını Odin aracı ile Download modda yükleyin cihazı açın
yardim amacali boot fix dosyasini konuyoa ekliyorum

elinie yurgeine saglik hocam

Ekli dosyalar

• A505F U5 Android 10 Q BOOTLODER UNLOCKED LOGO FIX (REMOVE).rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 174
Geri
Üst Alt