Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

imei repair işlemi yaptığı modeme patch işlemi yapmazmı dersin
denedin mi ?
ustam bende de cihaz vardı u2 root yapamadım bi arkdaşdaş destek istedim o da boşuna uğraşma z3x u2 için işlem yapmıyor şuan dedi.

ustam bende de cihaz vardı u2 root yapamadım bi arkdaşdaş destek istedim o da boşuna uğraşma z3x u2 için işlem yapmıyor şuan dedi.
bende repair yaptı ama modeme repair yaptıysa patchte destekler diye düşünüyorum
eğer rootu atabilirsem bir şekilde deneyeme fırsatım olacak

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A50 SM-A505F U2 cihazına ait Combination dosyasını paylaşacağım
Dosyayı deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim
Gizli İçerik

Moderatör tarafında düzenlendi:
twrp moduna geçtikten sonra napıyoruz a50 u1 için

Installation Guide

Go to Developer settings and enable oem unlock

power off the device and boot in download mode

in download mode you see the long press vol up option for unlock bl

unlock the bootloader (that will wipe your device so be sure you made a backup of your data)

after bootloader unlock boot up the phone and make sure it is connected to the internet orhe triggers rmm prenormal

setup the phone without google account etc

reboot the phone in recovery mode and do a factory reset

reboot in download mode and flash the tar with prepatched magisk

hold vol up+ bixby+power until you are twrp. (on a50 only vol up+power)

flash the encryption disable zip (you find it in the download folder too. note he needs to get flashed every time you reflash a vendor partition) MAKE SURE YOU HAVE IT ON EXTERNAL SD CARD SINCE I CANT ADD MTP SUPPORT TO TWRP OR MTP WILL BE BROKEN WHEN SYSTEM IS BOOTED

press reboot to recovery in twrp for boot rooted with magisk.

NOTE: for boot then all other times rooted press vol up+bixby+power button (on a50 only vol up+power) until you see s10/a50 logo and release it. soon i will release a script that let the phone boot byself in recovery mode so the button combination is not needed

Translate Türkçe Çeviri;

Yükleme Rehberi

Geliştirici ayarlarına gidin ve oem kilit açmayı etkinleştirin

cihazı kapatın ve indirme modunda önyükleyin

indirme modunda, bl kilidini açmak için uzun basın vol up seçeneğini görebilirsiniz

önyükleyicinin kilidini aç (cihazınızı silecek, bu nedenle verilerinizi yedeklediğinizden emin olun)

bootloader kilidini açtıktan sonra telefonu açın ve internete bağlı olduğundan emin olun.

telefonu google hesabı vs. olmadan kur

Telefonu kurtarma modunda yeniden başlatın ve fabrika ayarlarına sıfırlayın

indirme modunda yeniden başlat ve önceden hazırlanmış magisk ile katranı flaş

twrp olana kadar vol up + bixby + güç tutun. (yalnızca 50 volt + güç ile)

şifrelemeyi flaş zip'i devre dışı bırak (indirme klasöründe de bulursun. Bir satıcı bölümünü her kapattığınızda parlatılması gerektiğine dikkat edin.) DIŞ KART VEYA MTP'YE KABUL EDECEĞİNİZ HARİKA EKLENEBİLİRDİNİZ SİSTEM BOOT OLDUĞUNDAN BROKEN

magisk ile köklenmiş önyükleme için twrp içinde kurtarmak için yeniden başlat düğmesine basın.

NOT: önyükleme için sonra diğer tüm köklü zamanlarda s10 / a50 logosunu görene ve bırakana kadar vol up + bixby + güç düğmesine basın (sadece a50'de vol + yukarı + güç). Yakında telefonun kurtarma modunda kendi kendine önyükleme yapmasını sağlayan bir komut dosyası bırakacağım böylece düğme kombinasyonu gerekli değil
twrp moduna geçtikten sonra napıyoruz ustam

ikiside denedim hafızayı görmüyor
Sd kartı veya flash diski biçimlendirip dene
exFAT şeklinde biçimlendirip deneyebilirsin geçen benimde başıma geldi okumuyordu biçimlendirme ile oldu

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt