Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

Hocam halabtech dosyasını indirdim yazdım ama magisk yükleyince yine yüklü değil diyor başka bir yolu var mı acaba?
Ap Cihaza Atın Magsıkle Patchleyin
Cihaza Hard Reset Atın
Cihaz Acılmadan Download Alıp
Odinle: AP:Magsıkle Patchlnen Dosyayı

CSC:Home CSC Yerine Yükelyin

A50 logosu gelip gidiyor hocam açmıyor cihaz
once format atın sonra reboot bootlaoader deyin ardından o dosyayı ap den seçin
sonra home csc secip yükleyin açılır magisk kurup
patch yapın
yeniden başlattıgınızda root gider.

arkadaşlar sıfır a50 sattım şarza takmışlar ne olmuşsa şarzda olmuş getirdiler çalışmıyor telefon garantisiz bataryadan değil ekrandan değil şarz bordundan değil
birkere samsung yazısı geldi birdaha çalışmadı bilgisayarada takınca aygıt tanınmadı diyor

arkadaşlar sıfır a50 sattım şarza takmışlar ne olmuşsa şarzda olmuş getirdiler çalışmıyor telefon garantisiz bataryadan değil ekrandan değil şarz bordundan değil
birkere samsung yazısı geldi birdaha çalışmadı bilgisayarada takınca aygıt tanınmadı diyor
Bi Süre Şarja Takıp Bekleyin
SES Kısma SEs Yükseltme Tuşuna Basılı Tuatarak Pc Bağlayın Eliniz Tuşlardan Ckmeyin Bi Süre Bakalım Download Girecekmi Cihaz

Güc Makinesi Takın Baklım Ordan Acmayı Deneyin Cihazı

akım ölçer varmı ne çekiyor bağladığında a20-30-50 serisinde hastalık bu olay
çektiği akıma göre içini açıp ölç usta tek tek yol izlemen için video yada bi bataryayı çıkar tak gelebilir

bu nasıl bir root yazılım gibi 3.3 gb yazıyor

ustalarım başka root dosyaları yokmu halabtech ücretli üyelik istiyor.

A505fn de oem lock seçeneği gelmiyor? Tarihi 1 hafta 1 ay 1 yıl geri alıp güncellemeye tıklayarak denedim olmadı. Google hesabı ekledim denedim olmadı, miracle ile rmm denedim yine olmadı. Oem gelmiyor, sebebi ne olabilir?

A505fn de oem lock seçeneği gelmiyor? Tarihi 1 hafta 1 ay 1 yıl geri alıp güncellemeye tıklayarak denedim olmadı. Google hesabı ekledim denedim olmadı, miracle ile rmm denedim yine olmadı. Oem gelmiyor, sebebi ne olabilir?
usta wifi e baglayip biraz beklersen oem acilacaktir olmazsa en eski surumu kurarak deneye bilirsin

usta wifi e baglayip biraz beklersen oem acilacaktir olmazsa en eski surumu kurarak deneye bilirsin
Dünden beri wifi de ama açılmıyor bir de dediğin gibi eski bir sürüm deneyeyim. Ama deneyemedim zaten u4 ün ilk sürümü yüklü. Başka fikri olan?

Geri
Üst Alt