Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F/FN Ana Konu

[
İmei Repair Yapıcaksanız​
Oncelikle Chimeradan Rootsuz imei Yazin
Ardından Uygun Yazilim Bulup Yükleyin
Yazilimin içinden Vbmeta.img boot.img recovery.img dosyalarını
cıkartın 7zip programı ile .tar seklinde bicimlendirin
onu telefonun içine atin magisk ile yamalayın
ardından cihazi recoverye alın format atın wipe cache yapın reboot bootloader deyin
yamaladıgınız dosyayı odin3 ile ap kısmına secin
yüklediginiz yazilim dosyasındaki home csc yide csc kısmına seçin
cihaz acıldıgında magisk apk kurun rootlanmış olacaktir.
NOT : işleminizi yapın yeniden başladıgında root gidecektir.
[/QUOTE]

ardından cihazi recoverye alın format atın wipe cache yapın reboot bootloader deyin
Factory reset yapacagı mı sadece Wipe cach me yapacagız. yamalayıp içinden dosyayı alıp wipe yaptıktan sonra ap den basacagız dogru mu anladım ?

malesef çözemedim yardımcı olabilecek varmı any desk team wierer ile

işlemi yaptım repair de yaptım ancak cihaz hafızası 16gb oldu 128 gb dı cihaz ne yapmalıyım

telefonun içindeki yazılımı bulup indirin sonra magisk 7.5.1 sürümü telefona kurun indirdiğiniz yazılımdaki ap dosyasını telefonun içine atıp magiskle yamalayın yamaladığınız magis dosyasını pc ye atın ve bu videoyu takip ederek telefonu rootlaya bilirsiniz
samsung bütün cihazlarını bu şekilde rootlayabilirsiniz internette root dosyası aramanıza gerek yok

A505FD U3 android 9 cihazda işe yaradı. Daha doğrusu, çalışan tek yöntem. Dikkat etmeniz gereken nokta 5 ve 6 maddeyi iyi okuyup uygulayın. Cihazı açtıktan ve wifiye bağladıktan sonra bir kere kapatıp açın.

merhaba hayırlı bayramlar herkese.
yurtdışı imei kayırlı A505FN aldım 2 gün önce. smartswitch ile güncelleme yapınca telefon sıfırlandı ve arama yapmıyor.
yenıden twrp yukleyip rootladım yıldız kare 06 yapınca ımeı cıkıyor ama status ng yazıyor arama yapmıyor.
yardımcı olabılecek varsa çok memnun olurum telefonsuz kaldım bayramda. şimdiden teşekkürler
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

z3x programı bende yok malesef bulamadım nette

telefonu rootlayıp pach certificate yapmanız gerek bunu yapmanız için elinizde z3x ve chimera tool gibi profecional araçlar olması gerek

Merhaba Arkadaşlar Benim cihazım A505F U4 BU mroot İçin Sürümü yükseltip bunu yüklemeyi düşünüyorum Yükleyip deneyen arkadaşlar sonuç ile ilgili cevap yazabilirmi lütfen bu mroot ile root işlemi başarılı olundumu.?

arkadaşlar a505f u5 de 9.0 varmı rom ben bulamadım da u5 de 10.0 var rom olarak

evet bende bulamadım o yüzden işlem yapamıyom şuan modem yüksek hatası veriyor

Geri
Üst Alt