Root Samsung Galaxy A50 SM-A505FN U2 RootRom ve IMEI Repair

Büyük harf ile yazmak yasaktır.

Resim atın bakalım.
bilmiyordum kusura bakmayın resim nasıl atılır bilmiyorum ama dizine cıkarttıgımda şifre istemiyor dosyanın içinde meta-data adlı klasör var onların içindeki zip dosyaları şifre istiyor foto adlı dosyalar ama içinde bin uzantılı dosyalar var

bilmiyordum kusura bakmayın resim nasıl atılır bilmiyorum ama dizine cıkarttıgımda şifre istemiyor dosyanın içinde meta-data adlı klasör var onların içindeki zip dosyaları şifre istiyor foto adlı dosyalar ama içinde bin uzantılı dosyalar var
pardon bin yazmışım bin uantılı değil map uzantılı

Büyük harf ile yazmak yasaktır.

Resim atın bakalım.
serdar abi bana yardım et ne olur root yarıda kaldı telefon dowlond mode de kaldı ne açılıyor ne kapanıyor root sırasında qem kildi blocked yazdı nerde hata yaptım ve şimdi ne yapıcam ne olur yardım edin

Salam Her Kese !
Nehayet sizin cox beklediyiniz root Rom,Xeyirli Olsun ))))

1 romu odinle yaziyoruz
2 magisk apk
3 sondururun telefonu (restat olmaz) 5san sonra yandirin
ve root var )));)
imei repair yapir (engmodem ile) ve patch Z3x ile ,kendim yapmishim )) cox sual vermeyin !;)

[Gizli içerik]
harıka

Bu yazılımla kg devre dışı kalacak mı? Elimde bir cihaz var ömrümü yedi ne yaparsam yapayım prenormal

Prenormal devre dışı bırakmak için yardımcı olurmusunuz

Salam Her Kese !

1 romu odinle yaziyoruz
2 magisk apk
ve root var )));)
imei repair yapir (engmodem ile) ve patch Z3x ile ,kendim yapmishim )) cox sual vermeyin !;)

[Gizli içerik]
eline saglıq

serdar abi bana yardım et ne olur root yarıda kaldı telefon dowlond mode de kaldı ne açılıyor ne kapanıyor root sırasında qem kildi blocked yazdı nerde hata yaptım ve şimdi ne yapıcam ne olur yardım edin
Sizin için verebileceğim en iyi tavsiye bir teknik servise gitmeniz olacaktır.
Bu yazılımla kg devre dışı kalacak mı? Elimde bir cihaz var ömrümü yedi ne yaparsam yapayım prenormal
Yazılım yükledikten sonra geliştirici seçenekleri açın. wifiye bağlanın. 2 dk sonra oem gözükecek. Oem açtıktan sonra prenormal den çıkar

Salam Her Kese !

1 romu odinle yaziyoruz
2 magisk apk
ve root var )));)

[Gizli içerik]
hay saoğlun

BUNU YAZANDA YADDAS 16GB YA DUSUR BOOT FORMASINDA YAZANDADA MAGISK NOT ISNTALER DIYIR

Salam Her Kese !

1 romu odinle yaziyoruz
2 magisk apk
ve root var )));)

[Gizli içerik]
tesekkurler

Sizin için verebileceğim en iyi tavsiye bir teknik servise gitmeniz olacaktır. Yazılım yükledikten sonra geliştirici seçenekleri açın. wifiye bağlanın. 2 dk sonra oem gözükecek. Oem açtıktan sonra prenormal den çıkar
denendi başarısız . yeni knox guard güncellemesi alan cihazlar server üzerinden kalkıyor yeni güncellemeler beklenicek . vs . vs . vs. boşuna para harcıyoruz şu boxlara .

Salam Her Kese !

1 romu odinle yaziyoruz
2 magisk apk
ve root var )));)

[Gizli içerik]
tşkler

Geri
Üst Alt