Root Samsung Galaxy A50 SM-A505FN U4 Root Sorunu

bunu deniyorum ustam şu anda bunada sonuç yazacam inşaallah
Cihaza Once Format Atın Cihaz Acılmadan Download Moda Alın Patchlenmiş dosyayı ap ye secin
ve Cihazin İçindeki Yazilimin Home Csc Dosyasını Seçiip Yükleyin Rootlanmış Olacaktır.
(Kesin Çözüm.)

Cihaza Once Format Atın Cihaz Acılmadan Download Moda Alın Patchlenmiş dosyayı ap ye secin
ve Cihazin İçindeki Yazilimin Home Csc Dosyasını Seçiip Yükleyin Rootlanmış Olacaktır.
(Kesin Çözüm.)
tamam ustam şu anda uygun yazılım yukleyipdeniyorum nasipse

çok teşekkür ederim ustam yirmi dakkaya sonuç yazarımyapazsam bilgi veririm

ustam olmadı ap yi komple patch yapsam olur mu yardımcı olabilirmisin

Komple ap’ye gerek yok daha detaylı anlatayım;

*Cihaza uygun yazılım indirip cihaza atın
*Yazılımdaki boot,recovery,vbmeta dosyalarını 7zip ile ayıklayıp tekrar 7zip ile tar şeklinde arşivleyin
*Cihazı unlock yapın
*Cihazı açıp wifi’a bağlayın oem kilidi görünene kadar bekleyin.Oem kilidi görünecek (bootloader zaten açık diyecek)
*Cihazı recovery moda alın wipe data factory reset yapın ve ardından reboot bootloader yapın
*Cihaz download modda açınca odinden ap kısmına root dosyasını cp kısmına home csc seçip atın
*Açılınca kurulumu yapıp tekar wifi’a bağlayın ve oem kilidinin gelmesini bekleyin.Oem kilidi görünecek (bootloader zaten açık diyecek)
*Magisk apk güncelleyin

Bu işlemi sırasıyla uygulayın doğru bir şekilde yaparsanız %100 olur

Komple ap’ye gerek yok daha detaylı anlatayım;

*Cihaza uygun yazılım indirip cihaza atın
*Yazılımdaki boot,recovery,vbmeta dosyalarını 7zip ile ayıklayıp tekrar 7zip ile tar şeklinde arşivleyin
*Cihazı unlock yapın
*Cihazı açıp wifi’a bağlayın oem kilidi görünene kadar bekleyin.Oem kilidi görünecek (bootloader zaten açık diyecek)
*Cihazı recovery moda alın wipe data factory reset yapın ve ardından reboot bootloader yapın
*Cihaz download modda açınca odinden ap kısmına root dosyasını cp kısmına home csc seçip atın
*Açılınca kurulumu yapıp tekar wifi’a bağlayın ve oem kilidinin gelmesini bekleyin.Oem kilidi görünecek (bootloader zaten açık diyecek)
*Magisk apk güncelleyin

Bu işlemi sırasıyla uygulayın doğru bir şekilde yaparsanız %100 olur
olmadı ustam yarın devam ederim artık gözlerim ağrıdı hepinize katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim

Ya allah rızası için yokmu buna bi çözüm. 2,5 saattir uğraşıyorum. Kimse bilgi pylaşmıyor herşey vip heryer vip. 8 box var bide başımıza tr tools çıktı artık yetşiemiyoz ya. Para kazanamaz olduk.

Ya allah rızası için yokmu buna bi çözüm. 2,5 saattir uğraşıyorum. Kimse bilgi pylaşmıyor herşey vip heryer vip. 8 box var bide başımıza tr tools çıktı artık yetşiemiyoz ya. Para kazanamaz olduk.
Root dosyasını yüklediğin halde gözükmüyor da Adb reboot recovery yap

Geri
Üst Alt