Yardım Samsung Galaxy A51 SM-A515F ROOT Kaldırma

yusuf909

Üye
Merhaba geçen gün yurtdışında Samsung a51 aldım (sm-a515f) imei rapeir yaptık ama , rootu kaldırdığımız halde telefonda halla root varm internetden baktım benim yazlım mıma göre yok rootu kaldırmak için 4- 5 yazılıma var sadece . Benim yazlımım A515FXXU3BTH4 buna göre yok ama en yakın olan A515FXXU3BTI2 var bunu atsam sıkıntı olurmu?

Merhaba geçen gün yurtdışında Samsung a51 aldım (sm-a515f) imei rapeir yaptık ama , rootu kaldırdığımız halde telefonda halla root varm internetden baktım benim yazlım mıma göre yok rootu kaldırmak için 4- 5 yazılıma var sadece . Benim yazlımım A515FXXU3BTH4 buna göre yok ama en yakın olan A515FXXU3BTI2 var bunu atsam sıkıntı olurmu?

Root kaldırma diye birşey yok Magisk Apk'yi silmişsindir.
Yazılım yüklersen root gider fakat şebeke de çekmez.Şebeke istiyorsan root lazım.

Evet ama kaldırdığım halde halen rootlu gözüküyor amacım, imei attığın zaman sonra rootu kaldırmak amacım. a51 de kaldırsan bile kalıntıları gözüküyor, oda ona göre özel dosya var odinden attıyon,

Evet ama kaldırdığım halde halen rootlu gözüküyor amacım, imei attığın zaman sonra rootu kaldırmak amacım. a51 de kaldırsan bile kalıntıları gözüküyor, oda ona göre özel dosya var odinden attıyon,

Yıkarıda yazdım aynı şeyleri tekrarlamanıza gerek yok Root'u kaldırırsan Şebekele Alamazsın.
Tablet gibi kullanacaksan Odinle komple rom yükle root kalkacak.Knox sayacın attı artık ilk günkü haline dönmez tabi.

Seni çok iyi anlıyorum fakat sen beni anlamadın galiba dedimki başka yazılım var onu atmak istiyorum sonra root. imei repair yapacam onunda odinden atıyorsun tar uzantılı sonra rootu siliyor.. halatechde gördüm dosyayı link atmak istemiyorum reklam olmasın diye

Geri
Üst Alt