Bilgi Samsung Galaxy A6 Plus SM-A605F Rom Yükleme Sorunu

• Konbuyu başlatan maviada34
  • Başlangıç tarihi
M

maviada34

Merhaba arkadaşlar
Telefonu yeni aldım açtığımda sürüm 8.0 oreo olan sürümdü ancak güncelleme geldi 9.0 pie olan yüklerdim sonrasında 2 tane daha geldi onları da yükledim sonra odin ile 8 oreo sürümünü odin ile yüklemeye çalıştım ama hata aldım bu konuda bilgisi olan var mı acaba başka nasıl yükleyebilirim.
Telefonda aldığım hata binary 4 1
İşinde yazan hata ise write auth hatası çözemedim bi türlü acaba 9 pie sürümünden düşüremiyor muyuz 8 e

Merhaba arkadaşlar
Telefonu yeni aldım açtığımda sürüm 8.0 oreo olan sürümdü ancak güncelleme geldi 9.0 pie olan yüklerdim sonrasında 2 tane daha geldi onları da yükledim sonra odin ile 8 oreo sürümünü odin ile yüklemeye çalıştım ama hata aldım bu konuda bilgisi olan var mı acaba başka nasıl yükleyebilirim.
Telefonda aldığım hata binary 4 1
İşinde yazan hata ise write auth hatası çözemedim bi türlü acaba 9 pie sürümünden düşüremiyor muyuz 8 e
Telefonu download moda alıp fotoğrafını atar mısınız

Ekli dosyalar

• IMG-20191026-WA0000.jpg
    IMG-20191026-WA0000.jpg
    60.3 KB · Görüntüleme: 28
U4 8.0.0 yazılım yok u sürümünü de düşüremezsiniz
Bence 9.0 kullanmaya devam edin

Peki çok teşekkür ederim yardımınız için ?
Telefonumda problem var sanmıştım bende ?

Yok Binary sürümü Samsung modellerinde var
Bu yükselince bildiğim kadarıyla düşmüyor
Yazılımlarda bu sürümü göre yükleniyor
'Binary 4 1' diye aldığınız hata bunu kastediyor Sizin yüklediğiniz yazılım U1 ama telefon U4 demek istiyor

Yok Binary sürümü Samsung modellerinde var
Bu yükselince bildiğim kadarıyla düşmüyor
Yazılımlarda bu sürümü göre yükleniyor
'Binary 4 1' diye aldığınız hata bunu kastediyor Sizin yüklediğiniz yazılım U1 ama telefon U4 demek istiyor

Anladım şimdi evet benim eski yüklü olan ve indirdiğim sürümde u1 yazıyor şimdiki sürümde s4 yazıyor. Z3 falan kullanarak yüklenmez mi peki bu sürüm ?

arkadaşlar benim telefon güncellerken %90 da kaldı ilerlemiyor çok denedim sabaha kadar beklettim olmuyor dowlanda alamıyorum bataryayı çıkardığım zaman şarzda oluyor ama bir türlü yazılım yükleyemedim fail hatası veriyor lütfen birçare

Geri
Üst Alt