Çözüldü Samsung Galaxy A6 SM-A600FN IMEI Repair İşlemi

patch edirsen olur. men yoxlamisham alinib. istesez hemin certi vere bilerem. onsuz diger telefonana certi cekib bu telefona vursan patch etmesen webeke gelmeyecek

clona duwer meselesi bizim olkeye aid deyil. imei.az kimi bunlarinda sistemi var orda qeyd edilir ki bu imei nomresi klonlanib..
bir deki bawqa telde bele read edib ceri bu tele yazsan yene patch etmek lazim olacaq... yeni cert read edib imei deyismeyin bir onemi yox.. meselen en yeni imei yazilma sohbetlerinde android 7 de J330F de cert yazan kimi patch ehtiyac qalmirdi..android 8 de cert yazilsa bele patch olunmalidi.

clona duwer meselesi bizim olkeye aid deyil. imei.az kimi bunlarinda sistemi var orda qeyd edilir ki bu imei nomresi klonlanib..
bir deki bawqa telde bele read edib ceri bu tele yazsan yene patch etmek lazim olacaq... yeni cert read edib imei deyismeyin bir onemi yox.. meselen en yeni imei yazilma sohbetlerinde android 7 de J330F de cert yazan kimi patch ehtiyac qalmirdi..android 8 de cert yazilsa bele patch olunmalidi.
Qisaca Telefonun certini read edib icindeki imei deyisib sora telefona vurandan sora chimera ile certi Patch etmelisen he?)

edin yoxlayin sora deyin alinir ya yox. men etmishem deyirem alinir. 2 dene A600FN cert deyiwib yazmiwam. yoxla bax gor mumkundu yoxsa yox.

bax gor etmiwem.

Ekli dosyalar

• 1556191486688.png
    1556191486688.png
    158.1 KB · Görüntüleme: 24
RMM chimera cixarir....combineysinla ise BMT dongle vasitesi ile cixarirsan

Rmm lock levg edib yoxlamisham ele.niye yazmirsan hamisina yazacasan dediyin modellere. bir dene J530fm u5 de bezen problem verir birde u6 da patch olmur
qardas salam.bagisla narahat edirem.rmm lock olanda yeni abc veya kontakt baglayanda telefonu ekrana kod cixan veziyetde deyirem, legv elemek olur chimera ile bu kodu.yeni prenormal veya normal olanda demirem.download modda rmm state: locked yazilanda nezerde tuturam

Chimera sadece samsung almaq isteyirem 70 Avro isteyir 135 man zad edir hesabimda 150 man var yene almir paypal la goredi goresen yoxsa men seyf edirem sende 158 azn demisdin sebebi ne ola biler onsuzda tek kom isledirem dongluna ehtiyacim yoxdu sadece chimeranin seyfesinden actigim hesab ucun alanda bes elemir?

edir qaqa mende oz hesabimla aldim srazida aktiv oldu balansinda ne qeder pul var..

edir qaqa mende oz hesabimla aldim srazida aktiv oldu balansinda ne qeder pul var..
Hee qaqam baxdim prosta bizim banklarin bu qeder cox komissia kakki cixacagini dusunmemistim 31 manat komisiya pulu isteyirmis onuda verdim mecbur 160 manat hell oldu deyek 30 manat bank qoydu ))

cox shukur esas hell oldu mende Unibankin carti ile aldim ola bilsin ferq verir komissia haqqinda. xeyirli olsun.

Geri
Üst Alt