Yardım Samsung Galaxy A7 2017 SM-A720F Odin Görmüyor

• Konbuyu başlatan berkinn
  • Başlangıç tarihi
B

berkinn

Arkadaşlar internetten stock rom indirdim. Google hesabımı kaldırdım internette wipe data reset yapmamı söylemişer yaptım telefonu download moduna aldım fakat odin telefonumu görmüyor. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin

Arkadaşlar internetten stock rom indirdim. Google hesabımı kaldırdım internette wipe data reset yapmamı söylemişer yaptım telefonu download moduna aldım fakat odin telefonumu görmüyor. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin
Cihazın Şarj Yerinde Sıkıntı Olabilir Hocam

Yok hayır az önce şarjdan çıkardım. Kablo orijinal değil farklı bi kablo ama dönüştürücüyle kullanıyorum

Yok hayır az önce şarjdan çıkardım. Kablo orijinal değil farklı bi kablo ama dönüştürücüyle kullanıyorum
Usb Kablosunu Değiştirin Farklı Usb Kablosuyla Deneyin ayrıca takınca Ne uyarı Geli Usb Aygıtı Felan Tanımadı Diye Bi Uyarı Veriyormu

Yok bir hata vermiyor ama şöyle bir şey var oem ve usb ayıklama şeysini açmadım ben gerek var mıydı?

download modda işlem yapmak için birşey açmanıza gerek yok bazen kablo seçebiliyor, pc reset atmak gerekebiliyor. Lakin tüm bunları denediyseniz şarj soketi bozuktur. data pinleri temas etmiyordur. Soket hareket ettirdiğinizde tepki veriyormu?

Şarj soketinin yolları bozulmuş olabilir telefon şarj alır ama usb görmez 4 tane yol var diyelim 1/2 tanesi bozuk olabilir.

Samsung usb driver yüklü değilse yükle cihazı yeniden başlat oda olmadı başka bir bilgisayardan dene.

şarz söketinde problem var hocam veri aktrarma dişlerinden biri arızalı olunca pc görmez

Dönüştürücü,usb çoklayıcı gibi portlara takma kabloyu.Type-C ise data alışverişi yapan type-c kablosu al.
Mikro -usb ise microusb kablosu kullan.Kabloyu direkt anakart çıkışına bağla.Ve en önemlisi BURADAN samsung usb driverlerı kur.

Arkadaşlar telefoncuya götürdüm kendi kablosuyla denedi olmadı içini temizledi bu sefer oldu yeni bir type c aldım eve geldim ama şimdi de korktum kapsamlı bir rehber var mı odin ile ilgili

Geri
Üst Alt