Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A7 2017 SM-A720F U7 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

IMEI Repair
Gizli İçerik
Kod:
Chimera Mobile Phone Utility version: 22.75.1341 @ 2019-10-29
Repair started
Unable to detect IMEI number.
Gathering phone info...
Collecting information. Be patient! Do NOT disconnect the phone!
Model: SM-A720F
Sales Code: TUR
Country Code: TURKEY
Timezone: Europe/Istanbul
Android Version: 8.0.0 [R16NW] [SDK 26]
Build Date: Sat Mar 30 16:34:39 KST 2019
PDA Version: A720FXXU7CSC9 [march 2019, rev9]
Phone Version: A720FXXU7CSD1 [april 2019, rev1]
CSC Version: A720FOJV7CSC3 [march 2019, rev3]
Board Platform: EXYNOS5
Modem Platform: SHANNON325
Serial Number: R58JC50DN0T
Imei: 3XXXXXXXXXXXXXX
Battery Status: 3.85V (28%)
Network Type: GSM
SIM Status: ABSENT
Multisim Config: SS
Knox Version: v30
Warranty Bit: 0
Security Patch: 2019-04-01
Data Encryption State: encrypted
Repair imei...
Checking modem version.
Restarting phone.
Waiting for ADB connection. Be patient! Do NOT disconnect the phone!
Reading data. Be patient! Do NOT disconnect the phone!
Repaired IMEI: 3XXXXXXXXXXXXXX
If necessary, use the patch cert procedure.
Succeeded.
Successfully finished.
Finished at local time: [10.29.19 15:32:46]
WorkID: 77526517

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A7 2017 SM-A720F U7 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

IMEI Repair
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
[Gizli içerik]
Emeğine sağlık üstad

merhaba arkadaşlar çok uğraşlar sonucu a720f u8 imei repair işlemını yaptım yaptıgım işlemler
ilk etapta a720f u8 combınasyon dosyası yukleyıp imei repair işlemleni halletim sonrada yazdıgım dosyayı ındırıp yukledım A720FXXU8CSF1_A720FOXY8CSF1_CAC bu dosyayı ındırıp yükledım rootlayp cert patch yaptım işlem başarılı
a720f.jpg

merhaba arkadaşlar çok uğraşlar sonucu a720f u8 imei repair işlemını yaptım yaptıgım işlemler
ilk etapta a720f u8 combınasyon dosyası yukleyıp imei repair işlemleni halletim sonrada yazdıgım dosyayı ındırıp yukledım A720FXXU8CSF1_A720FOXY8CSF1_CAC bu dosyayı ındırıp yükledım rootlayp cert patch yaptım işlem başarılıEkli dosyayı görüntüle 8690
Teşekkürler geri dönüş için.​

Teşekkürler geri dönüş için.
rica ederim

IMEI Repair
[Gizli içerik]
TESSEKURLER

tesekkürler ustad eline saglık

IMEI Repair
[Gizli içerik]
Teşekkürler

IMEI Repair
[Gizli içerik]
tşk

Geri
Üst Alt