malesef olmadı only official released binaries are allowed to be flashed yazısında kaldı stock atacam

malesef olmadı only official released binaries are allowed to be flashed yazısında kaldı stock atacam
Onu Nedeni Cİhaz Prenormal Siizn Prenormal Sourunu Düzeltip Öyle Root Atamnız Gerek Yoksa Root Olmaz

nasıl indirebilirim onu şuan stock indiriyorum

hocam bunu halletmem gerek tek seferlik yardımcı olurmusunuz

teşekkür ederim usta sen yazana kadar ben stock atıyım

hocam stock rom attım açtım ama oem devre dışı gözükmüyor

Hocam rmm için yardımcı olacakmısınız
Elinizde Chimera Olması Lazım Hocm Ama İsterseniz Cİhazı Wifiye Bağlayıp google hesabı Kurun Cihazın Tuş Kilidini Acıp Kapatın Geliştirici Seceneklerine Tekrar Girip Kontröl Edin OEm Gelmişmi Diye

Elinizde Chimera Olması Lazım Hocm Ama İsterseniz Cİhazı Wifiye Bağlayıp google hesabı Kurun Cihazın Tuş Kilidini Acıp Kapatın Geliştirici Seceneklerine Tekrar Girip Kontröl Edin OEm Gelmişmi Diye
Yani yaparsam aynı şey olursa chimera sız olmazmı

Yani yaparsam aynı şey olursa chimera sız olmazmı
Hocam IMEI Repair İşlemi Yaapacaksınız Chimera Yada Octoplusa İhtyaınız Olacak Prenormal Sorunu Düzelmezse Dediğim Yöntemle Sizin Yine Chimera İhtyacınız Olacak

Hocam IMEI Repair İşlemi Yaapacaksınız Chimera Yada Octoplusa İhtyaınız Olacak Prenormal Sorunu Düzelmezse Dediğim Yöntemle Sizin Yine Chimera İhtyacınız Olacak
Hocam root yapacam repair değil ya rica ediyorum root atmama yardımcı olun

Geri
Üst Alt