Samsung Galaxy A7 2017 SM-A720F Yazılım İsteği

• Konbuyu başlatan berkinn
  • Başlangıç tarihi
B

berkinn

Arkadaşlar merhaba a720f modeli telefonum var fakat donanımsal sıkıntılar çıktı. 8 den 7 veya 6 ya düşürmek istiyorum. Fakat hiçbir yerde u6 bulamadım. Elinizde varsa atabilir mısınız

Arkadaşlar merhaba a720f modeli telefonum var fakat donanımsal sıkıntılar çıktı. 8 den 7 veya 6 ya düşürmek istiyorum. Fakat hiçbir yerde u6 bulamadım. Elinizde varsa atabilir mısınız
Cihazı Download Mode Alıp Resim Atarmısınız Buraya

Çok fazla belli olmuyor farklı telefondan çektiğim için. Bunu istemiştiniz değil mi pek fazla bilmiyorum da eğer görünmüyorsa tekrar çekerim

Ekli dosyalar

• IMG-20190221-WA0006.jpg
    IMG-20190221-WA0006.jpg
    30.8 KB · Görüntüleme: 29
Çok fazla belli olmuyor farklı telefondan çektiğim için. Bunu istemiştiniz değil mi pek fazla bilmiyorum da eğer görünmüyorsa tekrar çekerim
Gördüğüm Kadarıyla U6 Cihaz Bu Cihazın Sürümünğ Düşüremezsiniz Hocam 7.0 U6 6.0.1 U6 Yazılım Yok

Evet u6 kontrol ettim ben de zaten neyse o zaman sağlık olsun çok teşekkür ederim format atıcam o zaman

Aşağı düşmez ama aynı üstündeki sürümü yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca stabil olan custom rom varsa onları da yükleyip deneyebilirsiniz.

Ayni ulkenin dusuk sürüm yazılımı yok malesef
Size şöyle söyleyeyim bluetooth bir kulaklığım var fakat s6 ve s4 de verdiği sesi a7 de vermiyor maalesefki. İnternette android 8 ile ses siteminin içine edildiği söyleniyor ben de arayışa girdim fakat bulamadım. Şimdi 7 versiyonu indireceğim öyle deniycem farklı bir ülkenin. Yanlış hatırlamıyorsam bir sorun çıkmaz demiştiniz.

Size şöyle söyleyeyim bluetooth bir kulaklığım var fakat s6 ve s4 de verdiği sesi a7 de vermiyor maalesefki. İnternette android 8 ile ses siteminin içine edildiği söyleniyor ben de arayışa girdim fakat bulamadım. Şimdi 7 versiyonu indireceğim öyle deniycem farklı bir ülkenin. Yanlış hatırlamıyorsam bir sorun çıkmaz demiştiniz.
Sizin için baska alternatif göremedim zaten :) problem olmaz. Olsada stock geri yuklersiniz de sorun olmayacak

Chile olanı ve odini indirdim içindenbl ap cp bl home csc ve csc çıktı. ap cp bl ve csc yi yerleştirdim fakat home csc ne olacak? Bir de telefonu wonload moda almadan önce yapmam gereken bir ayar var mı?

Bir de program açılmadan önce make sure to download binary and version diye bir hatırlatma geliyor önemli mi?

Chile olanı ve odini indirdim içindenbl ap cp bl home csc ve csc çıktı. ap cp bl ve csc yi yerleştirdim fakat home csc ne olacak? Bir de telefonu wonload moda almadan önce yapmam gereken bir ayar var mı?
Home csc yi seçersen telefonun sıfırlanmaz yazılım atmadan önce google hesabını kaldır.

Telefonu sıfırladım bilgisayara bağlamadan önce google hesabından da çıkış yaptım fakat telefonu bağlayınca odin görmüyor yardım eder misiniz

@adnanmirsad56 abi ben android 8 tur yükledim fakat ayarlarda united arab emirates yazıyor ve samsung pay sürekli rahatsız ediyor ne yapmalıyım?

Geri
Üst Alt