Çözüldü Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750F U2 Custom Rom Yükleme

Selam, telefona güncelleme geldi ben de güncellemeyi yaptım şu an telefon samsung ekranında kalıyor. TWRP yükleyip

bu yazılımı kurmaya çalışıyorum hata alıyorum. Wipe data işe yaramıyor. Önceden bu yazılım işe yaramıştı ama şu an kuramıyorum. Download moda girince önceden

ODIN MODE
DOWNLOAD SPEED FAST
PRODUCT NAME SM-A750F
CURRENT BİNARY CUSTOM (0xc)
FRP LOCK OFF
OEM LOCK OFF
Secure download: enabled
carrier_td TUR
Warranty woid 1 (0x030c)

yazıyordu ama şu an hiçbir şey yazmıyor. Telefonumun ekranı kırık olduğundan dolayı servise gönderdim, cihazda sanırım twrp yüklü olduğundan dolayı "Anakartınız kilitlenmiş 800 TL ödemelisiniz" tarzı bir cümle kuruldu telefonu geri istedim. Sizler ne diyorsunuz? TWRP'yi kaldırmanın bir yolu var mı?

Yardımcı olabilir misiniz?
U sürümü nedir
B5 S4 k4 benzeri şeyler de yazar orda

U sürümü nedir
B5 S4 k4 benzeri şeyler de yazar orda
Hocam öncelikle yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Download moda girince önceden ses açma/kısma tuşuna basınca sol üstte yazılar çıkıyordu size o yazıyı söylediğim zaman siz cihazın U2 olduğunu söylemiştiniz ona uygun yazılım denedim ve telefonu sorunsuz kullanmaya devam ettim. Bildirim geldi güncelleme yaptım sonra telefon kilitlendi, tekrar yazılım atmaya çalışıyorum ama download modda eskiden solda çıkan herhangi bir yazı çıkmıyor.

Hocam öncelikle yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim.

Download moda girince önceden ses açma/kısma tuşuna basınca sol üstte yazılar çıkıyordu size o yazıyı söylediğim zaman siz cihazın U2 olduğunu söylemiştiniz ona uygun yazılım denedim ve telefonu sorunsuz kullanmaya devam ettim. Bildirim geldi güncelleme yaptım sonra telefon kilitlendi, tekrar yazılım atmaya çalışıyorum ama download modda eskiden solda çıkan herhangi bir yazı çıkmıyor.
Güncellediyseniz son sürümü almıştır o.
Bu yazılımı deneyin
SM-A750F | Samsung Galaxy A7 Duos | PDA/AP Version: A750FXXU4CTC8 | Firmware for Region: TUR from TURKEY - Sfirmware.com

Geri
Üst Alt