Yardım Samsung Galaxy A7 SM-A720F U9 Rom Yüklenmiyor

• Konbuyu başlatan doganza
  • Başlangıç tarihi
D

doganza

Merhaba arkadaslar. Forumda arastirirken problemi buldum. Ancak cözüm bulunamamis. Durum aynen asagida anlatildigi gibi. Telefon yakinimin, oyun oynarken, donup cöküyor ve acildiginda bu sekilde Download Mode da kaliyor. Ama sol üstteki bilgiler yok.

Konu üzerinden bir sene gecmis, benzer sorun yasayan ve cözebilen var mi acaba?

Tesekkürler..

+++

A720F U9
System Status : Offical,
FRP Lock : ON
AP SW REV B:9 K:6 S:7

Durum :
Cihaz açılmıyor, mavi ekranda downloading... ekranına düşüyor sol üstte cihaz bilgileri olmayan.
Ses Kısma Orta Tuş Güç ile download mode girince üstteki yazıları veriyor cihaz bilgisi.
Recovery Girmiyor!
4 Parça u9 rom yüklemiyor, chimera z3x ve odin. Pit dosyası hatası veriyor. Pit gösteriyorum yine aynı!

Halabtech den indirdiğim

A720F Binary U9 Android 8.0.0 Oreo FIX DRK - dm-verity Failed Frp On Oem On (A720FXXU9CSKA) File By (Support.HalabTech.Com).tar
dosyayı yüklüyorum onda bile pit hatası veriyor.

Merhaba arkadaslar. Forumda arastirirken problemi buldum. Ancak cözüm bulunamamis. Durum aynen asagida anlatildigi gibi. Telefon yakinimin, oyun oynarken, donup cöküyor ve acildiginda bu sekilde Download Mode da kaliyor. Ama sol üstteki bilgiler yok.

Konu üzerinden bir sene gecmis, benzer sorun yasayan ve cözebilen var mi acaba?

Tesekkürler..

+++

A720F U9
System Status : Offical,
FRP Lock : ON
AP SW REV B:9 K:6 S:7

Durum :
Cihaz açılmıyor, mavi ekranda downloading... ekranına düşüyor sol üstte cihaz bilgileri olmayan.
Ses Kısma Orta Tuş Güç ile download mode girince üstteki yazıları veriyor cihaz bilgisi.
Recovery Girmiyor!
4 Parça u9 rom yüklemiyor, chimera z3x ve odin. Pit dosyası hatası veriyor. Pit gösteriyorum yine aynı!

Halabtech den indirdiğim

A720F Binary U9 Android 8.0.0 Oreo FIX DRK - dm-verity Failed Frp On Oem On (A720FXXU9CSKA) File By (Support.HalabTech.Com).tar
dosyayı yüklüyorum onda bile pit hatası veriyor.
Merhaba hocam halabtech üyeliğiniz varsa bu yazılımı denermisiniz

A720FXXS9CUA2-(INS) (Firmware 4 Files) (Android 8.0.0 Oreo).zip | Halab Tech Support

Geri
Üst Alt