Yardım Samsung Galaxy A70 Root Atma

Erdallx

Yasaklı
Merhabalar,
Cihazımı nasıl rootlarım?
Birkaç deneme yaptım anlatayım.
Sammobilden u5 android 9 yazılım indirdim. Ap dosyasının içinden boot.imgyi çıkardım ve .tar olarak rar oluşturdum. Cihazıma attım. Magiski kurdum ve yükle dedim yamala dedim cihaza attığım dosyayı seçtim. Başarısız diyor. ( Bootloader açık )

Merhabalar,
Sammobilden u5 android 9 yazılım indirdim. Ap dosyasının içinden boot.imgyi çıkardım ve .tar olarak rar oluşturdum. Cihazıma attım. Magiski kurdum ve yükle dedim yamala dedim cihaza attığım dosyayı seçtim. Başarısız diyor. ( Bootloader açık )
Cihaz üzerinde yüklü yazılımın boot.mg dosyasını yollarsanız magisk ile patch yapıp gönderelim

Merhabalar,
Yalnızca boot ile olmaz. Boot,recovery,vbmeta ile patch yapın.

Ben bunu denedim ama olmadı.
Boot,recovery,vbmeta dosyalarını 7zip ile arşivledim magiskle yamaladım. Magiskin indirdiği dosyayı da odinm apa yükledim kurdum telefon açılmıyor. Oemde açık bootloader sensitivtivy gibi bi açıklama var.
Başka yapma şekli yok. Foto atarmısınız aldığınız hatanın.
Birde cihazın üzerindeki yazılım ile işlem yapmalısınız

Başka yapma şekli yok. Foto atarmısınız aldığınız hatanın.
Birde cihazın üzerindeki yazılım ile işlem yapmalısınız
Sammobileden u5 android 9 ve 10 indirdim ikisini de denedim aynı sonuç. Ama knox sayacım değişti

Ap komple patch yapıp denedinizmi?
hocam lütfen yardım edin telefon çöp oldu sanırım. üste dediğim gibi root atmayı denedim herşeyi yükledim telefon başlarken bootloder uyars verip duruyordu. birde telefonun oemi kapatayı o aşama dedim sistem çöktü telefon acil kurtarma moduna girdi smart swicth ile kurtarın diyor telefonum desteklenmiyor knox sayacı arttığı için dowloand moda alıyom stock rom yüklemeye çalışıyom. odinde vender aşamasında duruyor yazılımı atmıyor ne yapcam telefon kapanmıyorda öyle açık duruyo

hocam lütfen yardım edin telefon çöp oldu sanırım. üste dediğim gibi root atmayı denedim herşeyi yükledim telefon başlarken bootloder uyars verip duruyordu. birde telefonun oemi kapatayı o aşama dedim sistem çöktü telefon acil kurtarma moduna girdi smart swicth ile kurtarın diyor telefonum desteklenmiyor knox sayacı arttığı için dowloand moda alıyom stock rom yüklemeye çalışıyom. odinde vender aşamasında duruyor yazılımı atmıyor ne yapcam telefon kapanmıyorda öyle açık duruyo
En son sürüm yazılımı odinden kurun.

Geri
Üst Alt