Yardım Samsung Galaxy A8 SM-A530F U7 Android 9.0 Root İsteği

Bu işlemler tecrübe isteyen işlemlerdir. Daha önce bu şekilde işlemler yapmadıysanız tecrübe olana kadar biraz zorlanırsınız.

Odin ile twrp yükleyin tekrar. Twrp yüklenirken odin ile sona geldiği zaman hemen cihazı twrp moda almaya zorlayın.

SES AÇMA, HOME ve POWER tuşlarına basın logo gelince 3 saniye sonra power tuşundan elinizi çekiniz. Diğer tuşlar basılı kalsın.

TWRP modda cihaz açıldığı zaman.

Wipe kısmına gelin ve Data format kısmından Yes yazarak format atın. Geri gelin ve hafıza kartının içine magisk zip yukarıda verdim. İçine atın telefona takın ver install kısmından yükleyin.

Reboot System yapın. Cihaz açıldığı zaman root edilmiş olacaktır.
bu mudur acaba :( bu biraz karışık gibi geldide :( ondan sorayim dedim Yinede Allah razi olsun sizden telefonum acildi çok çok teşekkür ederim ama yinede geniş olarak anlatirsaniz çok sevinirim :) Hayirli akşamlar

Kolay gelsin arkadaşlar cihaz A530f ne twrp nede rot dosyası yükleyemiyorumböyle Bi hata alıyorum neden yapar bilgisi olan varmıdır

Ekli dosyalar

• IMG_20191227_121047.jpg
    IMG_20191227_121047.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 11
Kolay gelsin arkadaşlar cihaz A530f ne twrp nede rot dosyası yükleyemiyorumböyle Bi hata alıyorum neden yapar bilgisi olan varmıdır
Cihazınız Prenormal,Prenromal Olan Cİhazlar Root Yükelerken Bu Hatayı Verir Sizin Prenromal Kaldırıp Tekraardan Root Yapmanız Gerek.

daha önce hiç yapmadım nasıl kaldırabilirim prenormal olayını
1:Chazı Wifiye Bağalyı Hesab Kurun Geliştirici Secenklere Girip OEM Acın
2:Saat Ve Tarifi Geri Alın
3:Chimerada OCtoplus Gibi Araclarla Prenormal Kaldırmayı Deneyin..
bu Secenekleri Denersin Cihazı Tekrar Download ALıp Prenromal Kalkıp Kalkmadığını Bakarsınız..

1:Chazı Wifiye Bağalyı Hesab Kurun Geliştirici Secenklere Girip OEM Acın
2:Saat Ve Tarifi Geri Alın
3:Chimerada OCtoplus Gibi Araclarla Prenormal Kaldırmayı Deneyin..
bu Secenekleri Denersin Cihazı Tekrar Download ALıp Prenromal Kalkıp Kalkmadığını Bakarsınız..
Saat ve tarihi ne kadar geri almamız gerekiyor acaba ?

Geri
Üst Alt