Yardım Samsung Galaxy A8 SM-A530F U7 Android 9.0 Root İsteği

SAMSUNG GALAXY A8 SM-A530F ANDROİD 9 ROOT
Screenshot_20190824-113750_Settings[1].jpg

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Ya bende samsung a8 2018 model telefon var kaç aydir telefonu kullanamiyorum imei olmadiği için android 9.0 yaptim rootliyamiyorum geniş cercevede anlatirsaniz çok mutlu olurum

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Ya bende samsung a8 2018 model telefon var kaç aydir telefonu kullanamiyorum imei olmadiği için android 9.0 yaptim rootliyamiyorum geniş cercevede anlatirsaniz çok mutlu olurum
Cihazınız üzerindeki yazılımın aynısını indirin yazılımın içinden boot dosyasını konuya atarsanız size yardımcı olmak olmaya calışırız hocam

Cihazınız üzerindeki yazılımın aynısını indirin yazılımın içinden boot dosyasını konuya atarsanız size yardımcı olmak olmaya calışırız hocam
boot dosyasina nerden ulaşabilirim bende bir çok dosya yüklü bilgisarayimda ama işte yapamadim twrp yla denemiştim telefon durmadan kendini resetliyordu tekrar dan 9.0 yazilimini atmak zorunda kaldim

Burada bulunan TWRP dosyasını indirin ve cihaza yükleyin. Ardından hafıza kartına Magisk 19.3 zip at ve yükleyin. Cihaz root olacaktır.
bunu denedim de sürekli resetlemeye başladi telefon :( ama bunu ayrintili olarak anlatirsaniz siz yapabilirim hep yabancilar anlatti orada bi hata yaptim sanirim

resimli vs olsaydi güzel olabilirdi bakiyorum da kafam pek karişti telefona odin den atmayi denedim telefon yine sürekli aciyip kapanmaya başladi
2 türlü root yapma şekli var. Siz hangisini tercih ettiniz ona göre biz oradan anlatım yapalım.​

2 türlü root yapma şekli var. Siz hangisini tercih ettiniz ona göre biz oradan anlatım yapalım.
ben odinle twrp yla yapmaya çaliştim sabah telefon daha acilmiyor samsung glaxy a8 yaziyor kaliyor yazilim da atamiyorum kapatma ses acma tuşuna basili tutuyorum twrp a giriyor sistemi komple silemiyorum twrp öyle kaldi telde açilmiyor

ben odinle twrp yla yapmaya çaliştim sabah telefon daha acilmiyor samsung glaxy a8 yaziyor kaliyor yazilim da atamiyorum kapatma ses acma tuşuna basili tutuyorum twrp a giriyor sistemi komple silemiyorum twrp öyle kaldi telde açilmiyor
Bu işlemler tecrübe isteyen işlemlerdir. Daha önce bu şekilde işlemler yapmadıysanız tecrübe olana kadar biraz zorlanırsınız.

Odin ile twrp yükleyin tekrar. Twrp yüklenirken odin ile sona geldiği zaman hemen cihazı twrp moda almaya zorlayın.

SES AÇMA, HOME ve POWER tuşlarına basın logo gelince 3 saniye sonra power tuşundan elinizi çekiniz. Diğer tuşlar basılı kalsın.

TWRP modda cihaz açıldığı zaman.

Wipe kısmına gelin ve Data format kısmından Yes yazarak format atın. Geri gelin ve hafıza kartının içine magisk zip yukarıda verdim. İçine atın telefona takın ver install kısmından yükleyin.

Reboot System yapın. Cihaz açıldığı zaman root edilmiş olacaktır.​

Bu işlemler tecrübe isteyen işlemlerdir. Daha önce bu şekilde işlemler yapmadıysanız tecrübe olana kadar biraz zorlanırsınız.

Odin ile twrp yükleyin tekrar. Twrp yüklenirken odin ile sona geldiği zaman hemen cihazı twrp moda almaya zorlayın.

SES AÇMA, HOME ve POWER tuşlarına basın logo gelince 3 saniye sonra power tuşundan elinizi çekiniz. Diğer tuşlar basılı kalsın.

TWRP modda cihaz açıldığı zaman.

Wipe kısmına gelin ve Data format kısmından Yes yazarak format atın. Geri gelin ve hafıza kartının içine magisk zip yukarıda verdim. İçine atın telefona takın ver install kısmından yükleyin.

Reboot System yapın. Cihaz açıldığı zaman root edilmiş olacaktır.
twarp modda actim dediğinizi yaptim ama hala telefon samsung yazisindan çikmiyor hatali işlem yaptim sizden önce yapmaya çaliştigimda benim şuanda telefona yazilim atmam lazim ama odinle atmaya çalişiyorum atamiyorum hata veriyor ama bundan önce sıkıntı oldugunda attigim yazilimdi telefon kapatma ses açma tusuna bastigimda siyah ekranda bir yer geliyordu oradan telefonu komple silip yazilim atiyordum şimdi orayada giremiyorum :( twarptan çikamiyorum samsung yazisi hala gitmiyor girdigim yer dowland modu birde twarp(orda Zorlasam girebiliyorum) telefonu acayim telefoncuya götürecem telefoncu yapsin ama telefona yazilim atmam lazim :(

twarp modda actim dediğinizi yaptim ama hala telefon samsung yazisindan çikmiyor hatali işlem yaptim sizden önce yapmaya çaliştigimda benim şuanda telefona yazilim atmam lazim ama odinle atmaya çalişiyorum atamiyorum hata veriyor ama bundan önce sıkıntı oldugunda attigim yazilimdi telefon kapatma ses açma tusuna bastigimda siyah ekranda bir yer geliyordu oradan telefonu komple silip yazilim atiyordum şimdi orayada giremiyorum :( twarptan çikamiyorum samsung yazisi hala gitmiyor girdigim yer dowland modu birde twarp(orda Zorlasam girebiliyorum) telefonu acayim telefoncuya götürecem telefoncu yapsin ama telefona yazilim atmam lazim :(
Cihazı download moda alıp resim atın. Yazılım vereyim yükleyin açılır.​

Cihazı download moda alıp resim atın. Yazılım vereyim yükleyin açılır.
ustam telefon olmadiği için resim çekemiyorum da sana yazilari yazayim dowland bölümünde
ODİN MODE
DOWLOAD SPEED:FAST
PRODUCT NAME:SM-A530F
CURRENT BİNARY: CUSTOM (0XE)
FRP LOCK:OFF
DEM LOCK:OFF
SECURE DOWNLOAD:ENABLED
CCIC:S2MUB4
CARRİEB:_ID:ITV
WARRANTY VOID: 1 (0X030c)
AP SWER B:7 K:6 S:6
DID = 07b4ad89e2e4
SW REV CHECK FAİL(BOOTLOADER) DEVİCE :7 BİNARY: 6( BU HATADA YAZİLİM ATARKEN OLUYOR)

ustam telefon olmadiği için resim çekemiyorum da sana yazilari yazayim dowland bölümünde
ODİN MODE
DOWLOAD SPEED:FAST
PRODUCT NAME:SM-A530F
CURRENT BİNARY: CUSTOM (0XE)
FRP LOCK:OFF
DEM LOCK:OFF
SECURE DOWNLOAD:ENABLED
CCIC:S2MUB4
CARRİEB:_ID:ITV
WARRANTY VOID: 1 (0X030c)
AP SWER B:7 K:6 S:6
DID = 07b4ad89e2e4
SW REV CHECK FAİL(BOOTLOADER) DEVİCE :7 BİNARY: 6( BU HATADA YAZİLİM ATARKEN OLUYOR)
Hatayı yazmış orda. Cihaz u7 siz u6 yğklemeye çalışmısşnız

Andydesk ID verin bakayım bir
bu 2 resim var bunlari 2 hafta önce çekmiştim yine yazilim atacaktim buraya girmiştim buradan silmiştim eski yazilimi XXS6yaziyor ona göre yazilim indirmiştim 68845234_442849796305324_3248877497948831744_n.jpg69035924_1330168280485704_8014351460428939264_n.jpg şimdi kabul etmiyor birde twarpta işletim sistemi yüklü değil diyor :(
<ID:0/003> Odin engine v(ID:3.1203)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Initialzation..
<ID:0/003> Set PIT file..
<ID:0/003> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/003> Get PIT for mapping..
<ID:0/003> Firmware update start..
<ID:0/003> SingleDownload.
<ID:0/003> sboot.bin.lz4
odin de böyle kaldi ksa dan yazilim yükledim

bu 2 resim var bunlari 2 hafta önce çekmiştim yine yazilim atacaktim buraya girmiştim buradan silmiştim eski yazilimi XXS6yaziyor ona göre yazilim indirmiştim Ekli dosyayı görüntüle 6511Ekli dosyayı görüntüle 6512 şimdi kabul etmiyor birde twarpta işletim sistemi yüklü değil diyor :(
<ID:0/003> Odin engine v(ID:3.1203)..
<ID:0/003> File analysis..
<ID:0/003> SetupConnection..
<ID:0/003> Initialzation..
<ID:0/003> Set PIT file..
<ID:0/003> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/003> Get PIT for mapping..
<ID:0/003> Firmware update start..
<ID:0/003> SingleDownload.
<ID:0/003> sboot.bin.lz4
odin de böyle kaldi ksa dan yazilim yükledim

odin v3.13. de de böyle hata veriyor