bu link den cep telefona indirdiğimizde oreo sürümden 7. sürüme dönecekmi odin programı kullanmadan yoksa indirilen dosya direk cep telefonuna bilgisayar yardımı ile usbye atıp mı tıklanacak sonuçta uzantısı tar galiba

Neyi anlayamadiniz açiklarmisiniz

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu link den cep telefona indirdiğimizde oreo 8.0 sürümden nougot 7. sürüme dönecekmi odin programı kullanmadan yoksa indirilen dosya direk cep telefonuna bilgisayar yardımı ile usbye atıp mı tıklanacak sonuçta uzantısı tar galiba

NOT: z3x yazılım mış şimdi gördüm ama nasıl kullanılacağını da eklerseniz sevinirim

bu link den cep telefona indirdiğimizde oreo 8.0 sürümden nougot 7. sürüme dönecekmi odin programı kullanmadan yoksa indirilen dosya direk cep telefonuna bilgisayar yardımı ile usbye atıp mı tıklanacak sonuçta uzantısı tar galiba
İndirdiginiz dosyayı zipten çıkartın odin ile seçip telefonu download modda yazılım atın

suan c7000 cihaz var elimde insallah sorunum hal olur manyaklık edip 8.0.0 guncelledım cihaz kotu oldu eski 7.0.0 atıyorum ancak cihaz hata veriyor insallah bununla hal olur deneyecegim.

hocalarım bu hata neden cıkar yada nasıl duzelir 7.0.0dan 8.0.0 gectim sonra begenmedım 7.0.0a doneyim diyorum bu hata cıkıyor yalnız daha burdakı stock romu denedım o iniyor suanda

Ekli dosyalar

• f5bcece3-e461-415f-8445-e8c9b35e7ade.jpg
    f5bcece3-e461-415f-8445-e8c9b35e7ade.jpg
    87.5 KB · Görüntüleme: 17
hocalarım bu hata neden cıkar yada nasıl duzelir 7.0.0dan 8.0.0 gectim sonra begenmedım 7.0.0a doneyim diyorum bu hata cıkıyor yalnız daha burdakı stock romu denedım o iniyor suanda

Burada indirin ve yükleyin.

Redmi 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt