c7000zhu3brg1 frp kilidi açılmıyor galiba zhu2 olanların acılıyor andorid 6 yapılıyor

crackli sürümü var bende 1.4.1 ama zhu3brg1 olanı bulamıyorum modelde brb1 var yardımcı olamazmısınız bu konuda
Crackli sürümün zaten basarili olma ihtimali cok düşük. Orada gecen yazilim bu konunun ta kendisi zaten.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ustam uzaktan yardımcı olamazmısın bana zhu3brg1 frp açmak için hiç bir şekilde bulamadım arastırdım ama ya anroid 6 düşürmem gerek lakin onunda olması imkansız eft ücretli program başka çözüm kalmıyor

ustam uzaktan yardımcı olamazmısın bana zhu3brg1 frp açmak için hiç bir şekilde bulamadım arastırdım ama ya anroid 6 düşürmem gerek lakin onunda olması imkansız eft ücretli program başka çözüm kalmıyor
Bu yazılımı yükleme yaptıysanız çözümü EFT Dongle olmadan da var.

Buyrun

Combination yükleyip sboot boot recovery ve system atarak denedin mi

cephastanesi: kardeşim combination sboot boot recover system geniş kapsamlı anlatırmısın bana tam anlayamadım ne demek istediğini

cephastanesi: kardeşim combination sboot boot recover system geniş kapsamlı anlatırmısın bana tam anlayamadım ne demek istediğini
Şimdi kardeşim ben genelde çoğu cihazda bu yöntemle yapıyorum öncelikle telefonun yazılımına uygun combination indirir misin mesela c7000 u3 combination indir odinle AP kısmında yükle

c7000 u3 için combination dosyası yok internette arastırdım diğer c7 modelleri için var

Zc olarak var Çin modeli için olan indirip denemek lazım bu yazılım işinde riski göze almak lazım başka çaren yok yakın zamanda c7000 gelmedi elime

Hongkong modeli için Combination Dosyası yok. Çin modeli Combination dosyaları hongkong modeli için olmaz. Bizde bu işi yapıyoruz. Defalarca de bir sürü yöntem denedik. İyi forumlar.

Eyvallah ustam bu modelden yakın zamanda gelmediği için deneme fırsatım olmadığı için bilemem o zaman @silivriserdar ın dediği gibi bağış yaparak çözülecek. İyi forumlar.

yazilim bitmesine yakin modem den sonra neden fail hatasi verir
Hangi tool ile yükleme yapıyorsunuz.
Odin son sürümü deneyin yada hata veren dosya hangisi ise onu kaldırıp o şekilde de yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Arkadaslar C7000 icin EFS yedek dosyasi ata bilirmisiniz.?

Geri
Üst Alt