Yardım Samsung Galaxy Core Prime SM-G360H Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan mustioneal
  • Başlangıç tarihi
Dediğim gibi IMEI kayıtlı. Kayıtlı olduğu için de IMEI repair vs yapılmadı

Maalesef box yok. Olsa zaten bu dertlerin hiçbirini çekmemiş olurdum. Neyse tamirci ile hallettim. Umarım IMEI numaramı çalmamışlardır.

Maalesef box yok. Olsa zaten bu dertlerin hiçbirini çekmemiş olurdum. Neyse tamirci ile hallettim. Umarım IMEI numaramı çalmamışlardır.
Bu forumda birçok tamirci ustamiz var. Yani imei numarasını calip ne yapacak zaten alsa kullansa kendisi de bilmiyormu clone a düşeceğini. Bile bile niye kendine is çıkarsın. Şahsen hakaret algılardım biri buna dese

Sözüm meclisten dışarı ama buralarda bu işler böyle maalesef.
İnsan oğlu bu her türlü yanlışı yapar. Ama esnaf kişiler böyle yaparsa onların için iyi bir izlenim olmaz. Zira ben şahsen bir cihazı yaptıysam ve benden kaynaklı ise ücretsiz şekilde sorunu çözerim.

Bizde insanız sonuçta hata yapıp yanlış bir işlem yapıp cihazı vermiş olabiliriz. Onun sorumluluğunu müşteriye yıkmak olmaz.

Mesajda da dediğim gibi "umarım". Herkesi aynı kefeye koymamak gerekir. Ama burada esnafın çoğu böyle maalesef. Hatta ilk gittiğimde IMEI'nin kayıtlı olduğunu ve yurtdışından getirilip sonradan IMEI atılmadığını söylediğimde "kayıtlı olanlar bile kapanıyor kardeş" dedi. Bu denilenden siz ne anlarsınız? Demek ki burada bu işler dönüyor ki hemen savunma mekanizmasına geçiyor. Şahsen ben öyle algılarım.

Geri
Üst Alt