Yardım Samsung Galaxy Grand Prime Plus SM-G532F Yazılım Sonrası Açılmıyor

G532F telefon yazılımdan sonra error da kaldı ilk önce yazı geliyor daha sonra aşağıdaki attığım şey geliyor ve tepki vermiyordu daha sonra bir şekilde recovery mode aldım reboot dedim bu sefer yazı geldi sonraki samsung yazısı geldi (yarıda kesiliyor) ama direk kapanıyor ve kendi kendine nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz?

IMG_20191123_210129_4.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20191123_210129_4.jpg
    IMG_20191123_210129_4.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 10
G532F telefon yazılımdan sonra error da kaldı ilk önce yazı geliyor daha sonra aşağıdaki attığım şey geliyor ve tepki vermiyordu daha sonra bir şekilde recovery mode aldım reboot dedim bu sefer yazı geldi sonraki samsung yazısı geldi (yarıda kesiliyor) ama direk kapanıyor ve kendi kendine nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 8605
Power basılı tutun hemen ses açmaya basın ve çıkan ekranda cihaza format atın açılır.​

recovery'e girmeye çalışırken no command. diyor ve kendisini yeniden başlatıyor
IMG_20191123_212158_5.jpg

dosyayı yükledim j2 prime çıktı sol altta da efuse value ok yazıyor başka bir şey yapmalı mıyım ?
Cihazda yazılımsal sorun varsa bu yazılım ile açılması lazım. Ama cihazın donanımsal sorunu varsa o zaman bu yazılım da dahi açmaz.

Lütfen ard arda mesaj atmayın. Banlamak zorunda kalacağım. Ard arda mesaj atmak yasaktır. Biz müsait oldukça cevap vereceğiz.​

Geri
Üst Alt