Samsung Galaxy Grand Prime Pro SM-J250F FRP On Ekran Kilit Kırma Oluyor mu?

Rikoby

Üye
J250F frp on müşteri ekran kilitini kırma için verdi android versionu 7.1.1 frp on ola ola datayi kaybetmeden ekran kilitni sile bilirmiyim ?

J250F frp on müşteri ekran kilitini kırma için verdi android versionu 7.1.1 frp on ola ola datayi kaybetmeden ekran kilitni sile bilirmiyim ?
Cihazın download mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

Birde elinizde EFT Dongle var mı?

c***k li sürümü var hocam
1554980681307.png

1554980707650.png

Eft dongle 1.40 sürmü var hocam olurmu ? crackli

c***k işe yaramaz. Şöyle yapabilirsiniz. Cihaza uygun Combination dosyası indirip Combination içinden sadece sboot.bin ve boot.img yükleyip cihazın adb enable açmasını sağlayıp sonra FRP Reset İşlemi yapıp sonra TWRP yükleyip Desen kırma yapabilirsiniz.

Ama tabi denemek lazım. Android 6.0.1 de bu dediğim şekilde işlem yapınca oluyor. Android 7.0 sürümünden denemek lazım. Sorumluluk size aittir.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
c***k işe yaramaz. Şöyle yapabilirsiniz. Cihaza uygun Combination dosyası indirip Combination içinden sadece sboot.bin ve boot.img yükleyip cihazın adb enable açmasını sağlayıp sonra FRP Reset İşlemi yapıp sonra TWRP yükleyip Desen kırma yapabilirsiniz.

Ama tabi denemek lazım. Android 6.0.1 de bu dediğim şekilde işlem yapınca oluyor. Android 7.0 sürümünden denemek lazım. Sorumluluk size aittir.
hocam müşteriyle şöle anlaştım datayi koruma olmuyosa herşey içinden silnecektir cihazin kapanma gibi bir olayı olurmu bu yöntemle ? format olsada olur imei falan kaybedermiyim ?

hocam müşteriyle şöle anlaştım datayi koruma olmuyosa herşey içinden silnecektir cihazin kapanma gibi bir olayı olurmu bu yöntemle ? format olsada olur
Cihazın kapanma derken tam anlamadım. Cihazın şebeke ile ilgili mi?

brick olma veya imei null falan yazma ola bilirmi sboot falan yaparsam ? bi keresinde j5 de twrp yüklemiştm imei gitmişti döndüremedim
Hiç bu güne kadar olmadı. Önce şu an üstünde bulunan yazılımı indirin. Ardından Combination yazılımını indirin.

Sonra dediğimi yapın. Olmazsa original yazılımın içinden boot.img ve sboot.bin yüklerseniz sorun olmaz.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Hiç bu güne kadar olmadı. Önce şu an üstünde bulunan yazılımı indirin. Ardından Combination yazılımını indirin.

Sonra dediğimi yapın. Olmazsa original yazılımın içinden boot.img ve sboot.bin yüklerseniz sorun olmaz.
Hocam Bunun Binarisini ben anlamadim S2 yaziyor nasil combination dosyasini bulacam yardim edermisniz bide Frp reset islemi bende z3x var onun la yapa bilirmiyim ?

Hocam Bunun Binarisini ben anlamadim S2 yaziyor nasil combination dosyasini bulacam yardim edermisniz bide Frp reset islemi bende z3x var onun la yapa bilirmiyim ?
Evet Z3X Box ile yapılır.

U2 demek.

Bu dosya FRP OF için. Sizin cihazınızın FRP ON bende bakayım. Bulursam ekleme yapacağım.
Hocam Combination yukledim z3x de j250f i secdm orda frp reset yok simdi ilk islem olarak combinationda sboot la boot img yukleyimi ?

Hocam bide Sboot yok Aboot var
1554983602941.png

Yazılımı indirin ve CSC kısmını HOME CSC seçerek yükleme yapın.
hocam anlamadim combinationda csc ve home csc yoki ? orjinal ustndeki yazilmi diyosan onu indirdim ondaki seylerimi vurayim buna ? henuz bisey yapmadim telefona

hocam anlamadim combinationda csc ve home csc yoki ? orjinal ustndeki yazilmi diyosan onu indirdim ondaki seylerimi vurayim buna ? henuz bisey yapmadim telefona
Ne yapmak istiyorsunuz bende onu anlamadım?

burda dediniz ya hocam combinatiyon indirin sboot.bin le boot.img yi vurun dediniz ya combination dosyasinda sboot.bin yok ve z3x boxda j250f de frp reset islemi yok

Geri
Üst Alt