Samsung Galaxy Grand Prime Pro SM-J250F FRP On Ekran Kilit Kırma Oluyor mu?

burda dediniz ya hocam combinatiyon indirin sboot.bin le boot.img yi vurun dediniz ya combination dosyasinda sboot.bin yok ve z3x boxda j250f de frp reset islemi yok
Şöyle söyleyeyim.

Eğer cihazın içindeki bilgileri kurtarmak istiyorsanız o zaman dediğim gibi sboot.bin ve boot.img yükleyip bunu deneyin.

Eğer benim için cihazın içindeki bilgiler önemli değil sadece FRP Reset yapıp içindekileri silmek istiyorum diyorsanız o zaman Combination full yükleyin.

Sonra Odin son sürüm ile yazılımı aşağıdaki şekilde yükleme yapın.

BL > BL

AP >AP

CP > CP

CSC > HOME CSC

• Beğen
Tepkiler: Cvt
Şöyle söyleyeyim.

Eğer cihazın içindeki bilgileri kurtarmak istiyorsanız o zaman dediğim gibi sboot.bin ve boot.img yükleyip bunu deneyin.

Eğer benim için cihazın içindeki bilgiler önemli değil sadece FRP Reset yapıp içindekileri silmek istiyorum diyorsanız o zaman Combination full yükleyin.

Sonra Odin son sürüm ile yazılımı aşağıdaki şekilde yükleme yapın.

BL > BL

AP >AP

CP > CP

CSC > HOME CSC
kurtarmak istiyorum hocam ama combinatiyonsa sboot.bin yok boot.img var z3x den resim atmisdim bi ona bakarmisniz sboot secenegi yok isaretliyim

yanip sonuyor hocam
Aboot dosyası ile birlikte yükleyip deneyin. Zaten user data ve cache kurmazsanız cihazı silmez. Diğerlerini deneyin. Cihaz sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlı olsun. Adb enable olursa direk Z3X Box ile reset FRP yaparsınız. Bu işlem zaten reset frp için.

Aboot dosyası ile birlikte yükleyip deneyin. Zaten user data ve cache kurmazsanız cihazı silmez. Diğerlerini deneyin. Cihaz sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlı olsun. Adb enable olursa direk Z3X Box ile reset FRP yaparsınız. Bu işlem zaten reset frp için.
aboot denedim cihaz acildi simdi ne yapayim hocam

Cihaz Android 7.1.1 bu yüzden hiç bir şekilde sıfırlamadan o deseni kaldıramazsın... Android 6.0+ cihazlarda dahili hafıza kullandığınız şifre ile şifrelenir ve veriler o şifre girilmeden erişilemez o yüzden TWRP kurabilsen bile TWRP dahili hafızayı görmeyecektir ayrıca COMBINATION da sboot vs yüklemen sonucunda ya cihaz samsung logosunda kalacak ya da açılınca doğrulama başarısız diyip cihazı sıfırlamanı isteyecektir o yüzden sana tavsiyem cihazı iade et ve müşteriye durumu açıkla :)

Ustam yukarıda yazdım.
j250f secdm orda frp reset yazmiyo hocam unlock msl yaziyor
1554986905896.png

soyle yaptim resimleri aldm atdm bilgisayara sonrada orjinal yazilmdaki boot.img ve aboot.mbn yi yukleyip cihaza format atdim simdi frp sin acip resimleri geri yukleyecegim bu kadar :) hersey için Teşekkür ederim Hocam İyiki Varsiniz.!
Rica ederim. Geçmiş olsun.

soyle yaptim resimleri aldm atdm bilgisayara sonrada orjinal yazilmdaki boot.img ve aboot.mbn yi yukleyip cihaza format atdim simdi frp sin acip resimleri geri yukleyecegim bu kadar :) hersey için Teşekkür ederim Hocam İyiki Varsiniz.!
kardesim aynisorun bendede var ilk ne yapayim? konuyu bastan okudum ama oldu olmadi cok yazmissin anlamadim.

Geri
Üst Alt