Mardanov.T

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J2 Core 2018 SM-J260F Binary U4 Android 8.1 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Note: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.
ROOT
Imei Repair

Gizli İçerik
Kod:
Chimera Mobile Phone Utility version: 23.88.0730 @ 2020-02-14

Printing phone history

Repair IMEI14.02.202012:52:32

Repair started

Gathering phone info...

Collecting information. Be patient! Do NOT disconnect the phone!

Model: SM-J260F

Sales Code: SER

Country Code: Russia

Timezone: Asia/Tashkent

Android Version: 8.1.0 [M1AJB] [SDK 27]

Build Date: Mon Sep 9 17:44:34 KST 2019

PDA Version: J260FXXS4ASI2 [september 2019, rev2]

Phone Version: J260FXXS4ASI2 [september 2019, rev2]

CSC Version: J260FOXM4ASI2 [september 2019, rev2]

Product Code: SER

HIDSw Version: J260FXXS4ASI2/J260FOXM4ASI2/J260FXXS4ASI2/J260FXXS4ASI2

Board Platform: EXYNOS5

Modem Platform: SHANNON305

Serial Number: RZ8MB0HB6NX

Imei: 3591***********

Unique Number: CFN0096E3DC2CA6

Connections: AT,MTP

Battery Status: 3.95V (62%)

Network Type: GSM

SIM Status: ABSENT,ABSENT

Multisim Config: DSDS

Warranty Bit: 0

Security Patch: 2019-09-01

Data Encryption State: encrypted

Repair imei...

The operation is in progress. Be patient! Do NOT disconnect the phone!

Current imei: 3591************

Repaired imei: 35491**********

Current imei2: 359************

Repaired imei2: 3549***********

Successfully finished.

Finished at local time: [02.14.20 18:39:33]

WorkID: 89065556

Patch Cert

Kod:
 Chimera Mobile Phone Utility version: 23.88.0730 @ 2020-02-14

Printing phone history

Repair IMEI14.02.202012:53:05

Patch certificate started

Unable to detect IMEI number.

Gathering phone info...

Collecting information. Be patient! Do NOT disconnect the phone!

Model: SM-J260F

Sales Code: SER

Country Code: Russia

Timezone: Asia/Tashkent

Android Version: 8.1.0 [M1AJB] [SDK 27]

Build Date: Mon Sep 9 17:44:34 KST 2019

PDA Version: J260FXXS4ASI2 [september 2019, rev2]

Phone Version: J260FXXS4ASI2 [september 2019, rev2]

CSC Version: J260FOXM4ASI2 [september 2019, rev2]

Board Platform: EXYNOS5

Modem Platform: SHANNON305

Serial Number: RZ8MB0HB6NX

Battery Status: 3.93V (62%)

Network Type: GSM

SIM Status: ABSENT,ABSENT

Multisim Config: DSDS

Warranty Bit: 0

Security Patch: 2019-09-01

Data Encryption State: encrypted

Preparing...

Checking root access.

The phone is rooted by: 20.0:MAGISKSU

Reading data...

The operation is in progress. Be patient! Do NOT disconnect the phone!

Patching certificate...

Checking root access.

About 30-90 seconds after the phone starts, the signal strength indicator turns OFF and then turns ON again after a few seconds.

You can check the status of the imei using: *#0011#

The patchcert can be removed by repeating the process.

If a new firmware is used, the patchcert process must be repeated.

Successfully finished.

Finished at local time: [02.14.20 18:41:12]

WorkID: 89065735

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy J2 Core 2018 SM-J260F Binary U4 Android 8.1 cihazına IMEI Repair işlemi nasıl yapılır onu anlatacağım

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır

Note: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Imei Repair

[Gizli içerik]
merhaba arkadaslar ben bu soyledıklerınızı harfıyen yapıyorum fınalde modem hatası alıyorum This modem is not appropriate (J260FXXS4ASI2). Please downgrade if possible! 3 gundur de ugrasıyorum ındırmedıgım dosya root kalmadı cıhaz su an rootlu u4 yazılımım basına gelen bu modem hatasını cozen varmıdır

merhaba arkadaslar ben bu soyledıklerınızı harfıyen yapıyorum fınalde modem hatası alıyorum This modem is not appropriate (J260FXXS4ASI2). Please downgrade if possible! 3 gundur de ugrasıyorum ındırmedıgım dosya root kalmadı cıhaz su an rootlu u4 yazılımım basına gelen bu modem hatasını cozen varmıdır

J260FXXS4ASI2
bu Yazilimi İndirin
kendi Boot Dosyasını patchleyip Yükleyin
ardından patch Yapın Sorununuz Düzelecektir.

Imei Repair

[Gizli içerik]
ben denedim başarılı gösteriyor ama yazmıyor değiştirmiyor.

Tesekkurler usta.Bende denedim basarili sonuc aldim.
kardesım yaptıgın ıslemı yazma sansın varmı sımdı ıstenılen yazılımı ındırıyorum root olayıda tmm ama arkadasın uste yazdıgı boot u peyhcleyın dıyor ya bu kısımdamı takılı kalıyoruz hala olmadı cunku son fınalde modemı dusur hatası hala devam etmekte

kardesım yaptıgın ıslemı yazma sansın varmı sımdı ıstenılen yazılımı ındırıyorum root olayıda tmm ama arkadasın uste yazdıgı boot u peyhcleyın dıyor ya bu kısımdamı takılı kalıyoruz hala olmadı cunku son fınalde modemı dusur hatası hala devam etmekte
Konudaki Logda Bulunan Yzılımda Deneyin İstersniz

J260FXXS4ASI2
Bu Yazilimi Yükleyin Kendi Boot Dosyasını Magiskten Patchleyin
deneyin

denedım kardesım ya j260f u4 yazılım dosyası 10 tane olmustur peyhc fıln bır yerde hata var ama nedır bılmıyorum ılk defada yaptıgım bısey degıl dunya kadar yaptım
once patch yapin sonra hattı takmayın yk0011k yazin imei status:eek:k
olunca hat takıp deneyin

ROOT
Imei Repair

[Gizli içerik]
Octopus destekliyor artık arkadaşlar

ustalar ben repair yapıyorum cıhazı ama numarası degısmıyor nasıl duzeltebılırım

ROOT
Imei Repair

[Gizli içerik]
tskler usta

Geri
Üst Alt