Yardım Samsung Galaxy J2 SM-J200F Downloand Ekranın'da Kalıyor

anaxa91

Üye
Cihaz j200f u3 yazılım denedim 5.1.1 fakat bu ekran da kalıyor. Nedeni nedir. Yardımcı olur musunuz.
20190823_184549.jpg
20190823_184549.jpg
20190823_184608.jpg

Ayrıca cihaza turkey 5.1.1 repair rom ve orjinal stock rom yüklemesi yapmaya çalıştım. Fakat hep aynı ekran karşıma çıktı.

Yazılım Yüklme İşlemi Yapmanıza Rağmen Burda Yne Download Moda Atırysa Tuşları Kontröl Edin

Yazılım Yüklme İşlemi Yapmanıza Rağmen Burda Yne Download Moda Atırysa Tuşları Kontröl Edin
Cihaz j200f u3 yazılım denedim 5.1.1 fakat bu ekran da kalıyor. Nedeni nedir. Yardımcı olur musunuz.Ekli dosyayı görüntüle 6449Ekli dosyayı görüntüle 6449Ekli dosyayı görüntüle 6450
bende geçen j7 denemiştim yazılım yükleyince samsung yazısı biraz yanıp sönüyor. tam açılacakmış gibi oluyor ve bu ekran sanki açıkmış ama ekran buymuş gibi ben emmc yi ısıtınca biraz düzeliyordu 5 10 dk sonra geri gidiyordu.

Ses kısma,power ve home tuşuna basınca direk odin ekranı açılıyor. Fakat bataryayı çıkarıp takınca power tuşuna basıyorum bu ekran geliyor. Download yazıyor fakat ekranın üstünde herhangi bir yazı bilgisi bulunmuyor birde arka fonda silik şekilde klavye tuşları görülüyor.

Cihaz her açılışta bu paylaştığım ekranda kalıyor. İlk paylaştığım download ekranı cihaz bilgisi içindi.
20190823_184608.jpg

Cihaz her açılışta bu paylaştığım ekranda kalıyor. İlk paylaştığım download ekranı cihaz bilgisi içindi.
Soket yada Ekran deneyin J2 ler de kronik sorun haline geldi bu aralar ekran konektörüne bir bakın. Yazılım dahi yükleniyor fakat logoda kalan cihazlar gelmektedir bu aralar.

Soket yada Ekran deneyin J2 ler de kronik sorun haline geldi bu aralar ekran konektörüne bir bakın. Yazılım dahi yükleniyor fakat logoda kalan cihazlar gelmektedir bu aralar.
Ekranı değiştirdim hocam. Cihazın sahibi cihazın donduğunu reset attığını ve bu ekrana geçtiğini söyledi. Kendisi de yükleme yapmayı denemiş. Ben de Yükleme yaparken hiç bir hata almıyorum. Fakat reset ekranına geçmiyor cihaz sadece bu ekran da kalıyor. Combinasyon deneyeceğim. Ekran da değişiklik olacakmı bakalım.

Ekranı değiştirdim hocam. Cihazın sahibi cihazın donduğunu reset attığını ve bu ekrana geçtiğini söyledi. Kendisi de yükleme yapmayı denemiş. Ben de Yükleme yaparken hiç bir hata almıyorum. Fakat reset ekranına geçmiyor cihaz sadece bu ekran da kalıyor. Combinasyon deneyeceğim. Ekran da değişiklik olacakmı bakalım.
Recovery e almaya calisin bakalım

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ses açma +home + açma kapama yapıyorum aynı ekrana geçiyor. Ses kısma + home + power yapıyorum yine aynı ekrana geçiyor.
Tahminimce sıvı temaslı cihaz. Aç bir bak varsa sıvı temizle

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim cihazda da bu sorun var lütfen yardımcı olun her romu yükledim burda takılı kaldı

Cihazın download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.

Recovery mod açılmıyor sadece download modu açılıyor 10 dan fazla rom denedim combinasyon vs hep downloading de kalıyor twrp yükleyince frp lock hatası veriyor şarja takınca beyaz ekran açılıyor sonra kapanıyor tekrar beyaz ekran açılıyor

IMG_20191011_125600.jpg

IMG_20191011_125622.jpg

Recovery mod açılmıyor sadece download modu açılıyor 10 dan fazla rom denedim combinasyon vs hep downloading de kalıyor twrp yükleyince frp lock hatası veriyor şarja takınca beyaz ekran açılıyor sonra kapanıyor tekrar beyaz ekran açılıyor

Ekli dosyayı görüntüle 7750

Ekli dosyayı görüntüle 7751
Cihaza önce Combination yükleyin ardından yazılım yüklemesi yapın açılır.

J200F U3 Combination gsmturkey.net diye Google'da arayın çıkan yazılımı indirip yükleyin.​

Hocam size zahmet link atabilir misiniz bulamadım

Geri
Üst Alt